Çorum İHH, teşkilatta ikinci

2019 Yılı İHH Genişletilmiş İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Antalya'da yapıldı. Türkiye geneli İHH'lar değerlendirmesinde Çorum İHH ikinci sırada yer aldı.

Çorum İHH, teşkilatta ikinci

2019 yılı İHH Genişletilmiş İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Antalya'da yapıldı. Türkiye geneli İHH'lar değerlendirmesinde Çorum İHH ikinci sırada yer aldı.

Türkiye'nin 81 ilinden İHH temsilcilerinden oluşan ekipler Antalya'da bir araya geldi. Çorum İHH'dan 11 kişilik ekip toplantıya katıldı. 
Yapılan açıklamaya göre, İHH genişletilmiş istişare ve değerlendirme toplantısı açılışı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İHH Genel Sekreteri Durmuş Aydın İHH hakkında genel bir değerlendirme yaptı. İHH Yönetim Kurulu üyesi Özgür Yüce, Somali'de İHH'nın yapmış olduğu tarımla ilgili Prestij Projelerinin sunumunu yaptı.

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım konuşmasına, yakın zamanda vefat eden İHH Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Sarıkurt'un yaptığı çalışmalardan bahsederek rahmetle anarak başladı. Yıldırım, Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmelerin analizlerini de yaptı. 

Üç gün süren toplantı, genel değerlendirme yapılarak sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER