Emekliler için TOKİ başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Kuruçay (Silm Kent) bölgesinde yaptırılan konutlar için emeklilerin başvuruları başladı.

Emekliler için TOKİ başvuruları başladı

FATİH AKBAŞ
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Kuruçay (Silm Kent) bölgesinde yaptırılan konutlar için emeklilerin başvuruları başladı.

TOKİ tarafından emekliler için inşa edilen 657 adet sosyal konutun başvuruları 6 Mart-19 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılacak.

Vatandaşlara 2+1 konutlar için %12 peşinat ve 180 ay vade - %20 peşinat 240 ay vade seçenekleri, 3+1 konutlar için ise %10 peşinat ve 120 ay vade - %20 peşinat 180 ay vade seçenekleri sunulacak.

Başvuru bedeli ise 2+1 konutlar için 500 TL ve 3+1 konutlar için de 1.000 TL olacak ve 06 Mart – 19 Nisan 2019 tarihleri arasında Halk Bankası’nın Çorum Şubelerine yapılacak.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 11:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
haktır
haktır - 2 hafta Önce

reklam yapmayın . Hıdırlık iş değil .

adem baba
adem baba - 2 hafta Önce

hıdırla ne alaka . aylarca emeklılerden para topladı. sankı emeklıler dernegıne para vermeyınce basvuramıyosun

Tebrikler
Tebrikler - 2 hafta Önce

Emekli dernegi başkanı sayın hıdır kınıklı bu konutlar sizin çabalarınız ve gayretlinizle gerçekleşti ilkönce siz hakediyorsuz tebrik edilmeyi umarım diger sivil toplum örgütlerine çabalarınız örnek teşkil eder. Tekrar tebrikler

kemal
kemal @Tebrikler - 2 hafta Önce

hıdırla alakası yok ayrıca bu toki ilk etapda üniversite için yapıldı yeterli talep olmayınca emeklikere verilmesi gündeme geldi hıdır bu olaydan sonra devreye girdi zaten emeklilere verilecekti hıdırda bundan prim yapmış oldu

Davut TUNÇ
Davut TUNÇ - 2 hafta Önce

Hıdırın ne ilgisi var bu işle, Gündeme almanıza dahi gerek yok

mesut
mesut - 2 hafta Önce

hıdır öncü oldu

SIRADAKİ HABER