Esnafa destek ziyareti

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da faaliyet gösteren bazı işyerlerini ziyaret etti.

Esnafa destek ziyareti

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da faaliyet gösteren bazı işyerlerini ziyaret etti.

TBMM’nin yılbaşı tatiline girmesinin ardından seçim bölgesi olan Çorum’a gelen ve hemşehrileriyle birlikte olan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, mesaisini yoğun bir şekilde Çorum’da sürdürüyor. Ceylan, bugün de iş dünyasından insanlarla bir araya geldi.

Milletvekili Ceylan, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ve Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür ile birlikte Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Öz-Er Makina, Dalyan Makina, Uğur Metal, Özduyu Elektronik ve 3D Mozaik işletmelerini ziyaret etti.
Ziyaretler sırasında Milletvekili Ceylan, işletmelerde üretilen ürünleri inceleme fırsatı bulurken, işyeri sahibi ve yöneticilerinden de bilgiler aldı.
İşletme sahiplerinin taleplerini alan ve sorunlarını da dinleyen Milletvekili Ceylan, Çorum’da istihdama ve ülke ekonomisine katkılarından dolayı tüm işadamlarını tebrik ederken, hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.
Çorum’un müteşebbis ruhlu insanların birçok alanda ürettiği ürünlerle örnek olduklarının altını çizen Milletvekili Ceylan, kurdukları tezgahlarla hem kendi geçimlerini sağlayan, hem istihdam yaratan, hem de ekonomiye katkı sağlayan Çorumluların her zaman emrinde olduğunu kaydetti. AK Parti iktidarı döneminde Türkiye’nin geldiği noktadan da bahsederek, hedeflerinin 2023’te dünyanın en güçlü 10 ekonomisine sahip bir ülke haline gelmek olduğunun altını çizen Ceylan, Çorum’da özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere ciddi destekler sağlandığını vurguladı.
Çorum Milletvekili olarak her zaman iş dünyasıyla iç içe olmaya özen gösterdiğini söyleyen Ceylan, iş dünyasından gelen tüm talepleri önemsediğini ve çözümü noktasında bir kat daha fazla emek sarfettiğini anlattı.
Ziyaret edilen işyeri sahipleri de Milltvekili Ahmet Sami Ceylan’a samimi yaklaşımı, sorunlarının çözümü ve taleplerinin yerine getirilmesi noktasında gösterdiği çabaya teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER