Fetöcülerin son izleri de siliniyor

Mavral Sokak üzerindeki Fetöcülerden kalma kreş binası için yıkım ihalesi gerçekleştirildi. 

Fetöcülerin son izleri de siliniyor

EROL TAŞKAN
Mavral Sokak üzerindeki Fetöcülerden kalma kreş binası için yıkım ihalesi gerçekleştirildi. 

15 Temmuz'dan sonra el konulan binalar arasında yer alan söz konusu bina, uzun süredir terkedilmiş bir durumda beklerken, Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından yıkım ihalesi gerçekleştirildi. 
"Ulukavak sakinleri olarak adeta tinercilerin yuvası haline gelen harabeden büyük bir rahatsızlığımız vardı. Müracatlarımız ve girişimlerimiz sonucu yıkım işlemleri başladı." diyen Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir, yıkım yapıldıktan sonra ilgili alanın kamu yararı gözetilerek resmi bir hizmet için kullanılmasını beklediklerini dile getirdi. 

Mahalle sakinleri adına Vali Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın'a ve Vakıflar Bölge Müdürlüğü yetkililerine teşekkür eden Özdemir, bir harabeden kurtulmanını yanı sıra, fetönün izinin de siliniyor olmasından dolayı memnun olduklarını dile getirdi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2020, 21:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dursun
Dursun - 11 ay Önce

Binayı ilim yayma ensar türgev ihl beğenmemiş mi neyse arsasını verirler

Rıfat cenan
Rıfat cenan - 11 ay Önce

Niye yıkıyorsunuz kardeşim bina olarak kullansanızya yıkmak israf degilmi yazık degilmi milli servet

Yıkmak değil,yapmak.
Yıkmak değil,yapmak. @Rıfat cenan - 11 ay Önce

Doğru bir yorum;vatandaştan bir şekilde hayır,yardım adı altında alınan paralar ile yapılmış bir bina olduğunu düşünüyorum.Yıkmak yerine kamu yararı gözetlierek kullanılırdı.Şimdi biraz daha derine inerek yoruma devam edeyim.Çizgiyi aşınca yayınlar mısınız bilemem ama;Zeki Üçok,kamuda çalışanların yanlızca %4 tespit edildi mealinden bir şeyler söylüyor.Harici destek vernler ne durumda haberimiz yok.Ama fetö ilee kesin mücadele şart,Bahçeli'nin dediği gibi,çaycı ve çorbacıdan ziyade siyasi ve bilinmeyen ayaklara derinlemesine bakmak gerekir.Hele geçmişte eline mikrofon alıp,fetö elebaşına methiyeler düzenleri unutmamak gerekir.

önder
önder - 11 ay Önce

Neden bu binayı yıkıyorsunuz ki ? fetönün el konulan malları gibi halkın kullanımı için yararlı hale getirilip kullanılsa ne tinerci kalır ne de şikayetçi..

MUSTAFA DİVARCI
MUSTAFA DİVARCI - 11 ay Önce

Hazır yapılmış yepyeni binayı niçin yıkıyorsunuz.Yıkmak masraf yapmak daha büyük masraf işte böyle batırıyorlar milleti.yazık vAllahi çok yazık

Ahmet
Ahmet - 11 ay Önce

Bina yıkılınca fetönün izi kalmayacakmış peki parası tanıdığı çok olduğu için hala ortada gezenler ne olacak

Kadir
Kadir - 11 ay Önce

Yikilmasi yerinde karar olmus gec kalinmisti bence.niye yikiyorsunuz diyenlere sorarim tabela degisse herhangi bi ozel okul olsa cocugunu gonderirirmiydin hep icinizde bir suphe olacakti sonucta..

SIRADAKİ HABER