Halk otobüsünü tercih etti

Belediye Başkanı , Valilik ziyaretinin ardından AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleşen Belediye Meclisi Grup Toplantısı’na katıldı.

Halk otobüsünü tercih etti

RECEP MEBET

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Valilik ziyaretinin ardından AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleşen Belediye Meclisi Grup Toplantısı’na katıldı. Başkan Aşgın, Vilayet’ten parti binasına geçerken ulaşım için halk otobüsünü tercih etti.

Valilik çıkışında Çorum Belediyesi Toplu Taşıma İdare Amiri Kerim Yılmaz tarafından karşılanan Aşgın, beraberindeki Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte halk otobüsündeki yerini aldı.

Kısa ama keyifli bir yolculuğun ardından parti binasına ulaşan Aşgın, sıra dışı uygulamalarını sürdüreceği izlenimi verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet DEMİR
Ahmet DEMİR - 2 yıl Önce

Sayın Başkandan ricamız, halk otobüslerine çeki düzen vermesidir. Kesinlikle Çoruma yakışmayan hal ve hareket içindeler. Biz Çorumda dolmuş uygulamasının olmamasının güzelliğini yaşarken Halk Otobüsleri dolmuş şöförlerini aratmıyor. Daha bu sabah İlim Yayma kavşağında otobüs son sürat kırmızı ışık ihlali yaptı. Yazık o kadar can taşıyor.

Yılmaz Köse
Yılmaz Köse - 2 yıl Önce

Başkanım hayırlı olsun otobüs koltuklarınında düzenlenmesini talep ediyorum

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Vip halk otobüsü bir tane halktan ki.se yok herkez kravatlı ve otobus bomboş siz insanları artik aptal yerine koymaktan vazgeçin de memlekete faydalı icraatlar yapmaya bakin

Murat can
Murat can - 2 yıl Önce

Fazla abartılı olmayalım

realite
realite - 2 yıl Önce

başlangıç için iyi bir adım zamanla tebdili kıyafet binmeye dönmeli bu olay.ozaman şoförler ve otobüsler nasıl daha iyi anlayacaktır.bunu ilgili belediye personeli de yapmalı.

SIRADAKİ HABER