İbrahim Çayırı’nda altyapı yetersizliği

Buharaevler Mahallesi İbrahim Çayırı semti sakinleri, altyapı yetersizliğinden dertli.

İbrahim Çayırı’nda  altyapı yetersizliği

RECEP MEBET
Buharaevler Mahallesi İbrahim Çayırı semti sakinleri, altyapı yetersizliğinden dertli.

 

Haber Merkezimizi arayarak konuyla ilgili şikâyetlerini dile getiren vatandaşlar, daha önce müstakil evlerin yer aldığı bölgede yapılaşmanın artmasıyla kanalizasyon sistemi başta olmak üzere altyapının yetersiz kaldığına dikkat çektiler.
“Her yağışta sokaklarımız göle dönüyor” diyen vatandaşlar, yağmurlu günlerde ortaya çıkan su baskınlarından dolayı büyük mağduriyet yaşadıklarını ifade ettiler.
Mahalledeki değişim ve dönüşüme rağmen altyapının eski dönemdeki haliyle kaldığını öne süren vatandaşlar, yetkililere seslenerek acilen çözüm beklediklerini dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 19:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
ANADOLU YOLCUSU
ANADOLU YOLCUSU - 2 yıl Önce

Bu bölgede 5 yıl içinde yaşanan değişikliği düşünürsek böyle bir sorunun olması normal hazırda sermayesi olan, inşaat ve planlamadan anlamayan, düzgün bir mahalle analizi yapamayan eğitimsiz insanların sırf para kazanmak için kalitesiz, mimari açıdan sıfır aynı zamanda ben inşaatı başlatırım bitiririm dairemi satarım anlayışı Çorum ilini ve özellikle merkezimizi bu duruma soktu. Bir proje başlatmadan önce lütfen mahalle analizi yapın arkadaş ! Soğuk beton yığınlarını dikmeden önce altyapıya olan ihtiyacımızı gözden geçirin her tarafa imar açıp yapılaşma arttıktan sonra altyapı sorunu var bunu çözmemiz gerekiyor demek saçma her işi düşünüp sorunu önceden çözmeli ilgili kişiler her kimse ...

Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Alt yapı yetersiz kolum kadar boru ya koskoca mahalle gideri ve yağmur suyu bağlı nasıl kaldırsın !

SIRADAKİ HABER