Magandalar parkı yaktı!

Çorum’da magandalar her geçen gün bir yere zarar vermeye devam ediyor.

Magandalar parkı yaktı!


Çorum’da magandalar her geçen gün bir yere zarar vermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Mimar Sinan Mahallesinde bulunan parkın içerisindeki oyun gruplarının yakılmasının ardından bu kez de Binevler bölgesindeki parkta oyun grupları tamamen yakıldı. Binevler Özel Pınar Okulu ön tarafında bulunan park kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından ateşe verildi. Gece geç saatlerde meydana gelen olayda çocuk oyun grubu ve kauçuk zemin yakıldı. Olay yerine gelen itfaiyenin müdahalesine rağmen, oyun grubunun tamamı zarar görürken ve üzerinde bulunan plastik aksam komple yandı. 

Çorum Belediyesi'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, belediye imkanlarıyla vatandaşların ve çocukların hizmetine sunulan bu alanlara zarar verilmesini üzüntüyle karşıladıkları ifade edildi. Açıklamada; “Parka zarar veren şahıslar en büyük haksızlığı buradan faydalanan çocuklara yapmışlardır, onları kendi vicdanları ile baş başa bırakıyoruz” denildi.  Polis konuyla ilgili araştırma başlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 2 yıl Önce

nasıl bir öküzlüktür bu?

Köy imamı
Köy imamı - 2 yıl Önce

Kamera koyun kardeşim yıl olmuş 2020
hâlâ polis araştırma yapıyor, hayret bir şey. !

Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Corum da gecsaatlerde bakin neredeyse cogu parkta ates yanar. Etrafinda da nara atanlar. Gecenin 1 i 2 si olmus naralara devam. Tabi yaptirim yok. Bunlarin cezasini ailleler, çocuklar mi cekmeli

Alp
Alp - 2 yıl Önce

Vicdanları olsa yakmazlardı

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Kameralardan bulurlar bunları inşAllah. Ceplerinde 5 lira harçlık yoktur ama 100 bin liralık parkı yakar bu alçaklar. Bunlar PKK dan falan daha tehlikeliler. Genç amaçsız tiplerdir. Eminim bunların anası babasıda böyledir. Oksijen israfı, yok edilmeliler komple. Yaşam hakları yok bunların.

Kadir
Kadir - 2 yıl Önce

Suclu tek orayi yakan mi..yoksa bu magandalar buraya zarar verirken polisi aramayip perdesini cekip banane diyenlerde bir okadar suclu bence..herkes sokagina mahallesine sahip cikmali diye dusunuyorum.

19
19 - 2 yıl Önce

Parklarda her türlü rezalet mevcut durumda.Denetim gözetim altında bulunması kanaatindeyim.İnsanlar buralarda oturamaz duruma geldi böyle mahluklar sayesinde.

H. Cihan
H. Cihan - 2 yıl Önce

Parklara Kamera takılsın diyor insanlar aylardır...


SIRADAKİ HABER