Millet Bahçesi ihalesi bugün

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Çorum’da yaptırılacak olan Millet Bahçesi’nin ihalesi bugün gerçekleştirilecek.

Millet Bahçesi ihalesi bugün

FATİH AKBAŞ
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Çorum’da yaptırılacak olan Millet Bahçesi’nin ihalesi bugün gerçekleştirilecek.

‘Karakeçili Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi’ ihalesi 29 Ocak Cuma günü saat 11.00’da TOKİ toplantı salonunda e-ihale olarak yapılacak.

1.432,78 m2 inşaat alanına sahip Millet Kıraathanesi, Makine Dairesi ve Su Deposu İnşaatı ile 34.656,79 m2 Millet Bahçesi Genel Altyapı İşleri ve Rekreasyon Alanları Yapımı İşi ihalesini kazanan firmanın 300 takvim gününde projeyi bitirmesi gerekiyor. Millet Bahçesi projesinde Millet Kıraathanesi ile birlikte, çocuk oyun alanı, tenis kortları, koşu ve bisiklet yolları ile otopark bulunacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 10:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Küçük
Hasan Küçük - 1 ay Önce

Emeği geçenlere tsk vilayetimiz için konuşulmaz yasanlr süper yeşile cokiytiyacvar

çorumlu az da olsa sorumlu
çorumlu az da olsa sorumlu - 1 ay Önce

Yapılan şeyleri yıkmak kolay yeniden yapmaya kalksan paran yetmez. Şehrin merkezinde bulunan bu spor tesisleri değerlendirilse daha iyi olmaz mı. Amatör spor yapan futbol takımları şimdi nereye gidecek. Böyle bir kapalı spor salonu, böyle bir stad niye yıkılsın ki. Şehrin alt tarafına millet bahçesi yapıldı Büyük park zaten var. o bölgede parka ihtiyaç yok ki park yapılacaksa başka bir mahalleye yapılsın. Yazık etmeyin.

hakkı
hakkı - 1 ay Önce

Koskoca kapalı spor salonu, stad, top sahaları hepsi yıkılacak.
Yazıktır günahtır.2-3 milyon para ayırıp buraların acil yerlerini tamir ettirip, şöyle bir bakım yapıp kullansak daha iyi olmaz mı?
Karşısı zaten park, 2000 metre aşağıda millet bahçesi var zaten.
Tamamen gereksiz bir masraf. Var olan onca tesisi de yıkıyorsunuz...
Koyun 10-15 güvenlik personeli, ufak bir polis istasyonu (genel asayiş için) , açın gençler top oynasın, insanlar spor yapsın. Basket, Tenis, futbol, koşu...

SIRADAKİ HABER