Osmancık kavşağı çözüm bekliyor

Osmancık Yolu üzerindeki kavşakta akşam saatlerinde oluşan trafik yoğunluğu çözüm bekliyor.

Osmancık kavşağı  çözüm bekliyor

MURAT ÇETİN

Osmancık Yolu üzerindeki kavşakta akşam saatlerinde oluşan trafik yoğunluğu çözüm bekliyor.

Çevre sakinleri başta olmak üzere, söz konusu güzergahı kullanan sürücüler, sinyalizasyon sistemiyle kavşak geçişlerinin düzenlenmesini istedi. Dört yolun bağlandığı kavşakta, ciddi sıkışmalar ve tartışmaların yaşandığına vurgu yapan sürücüler, akşam saatlerinde yaşanan yoğunluğun çileye dönüştüğünü belirterek, gerekli önlemlerin alınmasını istedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osmancık Caddesi Selimiye Camii Civarı Problem
Osmancık Caddesi Selimiye Camii Civarı Problem - 3 hafta Önce

Selimiye Camii civarındaki çift yönlü oto parketmeyi yapmayı önlesinler yeter ! Bu ne kardeşim tek şeritten ancak trafik akıyor. Ha bir de başta kahvehaneciler olmak üzere esnafın yaya kaldırımı işgaliyesi çok fazla halk eğitim bölgesi bir an önce temizlenmeli.

Yusuf agdas
Yusuf agdas - 3 hafta Önce

Lokanta ve kahvehaneler kaldirim işgali yapıyorlar herkes rahatsız büyük marketler kaldirimi dukyana katiyor kimsenin sesi cikmiyor diğer bütün esnaf malini disari cikariyor kimsesinin sesi cikmuyor sadece göze batan kahvehaneler ve lokantalar objektif olun bu yasagi herkese uygulayin sesi cikmayan küçük esnafa değil. Saygilarimla

BİR VATANDAŞ
BİR VATANDAŞ - 3 hafta Önce

Yıllardır hep aynı şikayet,aynı dertlenme.Yeter yaa...ilimizin önde gelenleri ne zaman düzgün iş yaptıki bu lanet köprüyü yıkarak yapacak.Meydanın halide ortada.Yap yap boz yap.Tek icraatımız konuşmak ve tenkit etmek.Yazık çok yazık.

GERÇEK YORUM
GERÇEK YORUM - 2 hafta Önce

Çorumu Çorum yapmak istiyorlarsa önce NADIK tan Başlayıp DEVANEDEN çıkacaklar.
bu iş çevik kuvvet yunuz polisle olmaz.
VALİ EMNİYET MÜDÜRÜ VE ÖNDE GELENLER BİRİNE YOL VERECEKLER BİR GECEDE TEFECİ CİNGEN SERSERİ KİM VARSA TERTETEMİZ EDECEKLER MİLLETİ.ÖNCE HUZUR HUZUR OLMAYAN YERDE İŞDE OLMAZ AŞDA

SIRADAKİ HABER