Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’nde sona doğru

Temmuz ayı Belediye Meclis Toplantısında alınan kararla Gazi Caddesi ile Fatih Caddesi’ni birbirine bağlayan ve ismi Recep Tayyip Erdoğan Caddesi olarak belirlenen yolda çalışmalarda artık sona yaklaşıldı.

Recep Tayyip Erdoğan  Caddesi’nde sona doğru

Temmuz ayı Belediye Meclis Toplantısında alınan kararla Gazi Caddesi ile Fatih Caddesi’ni birbirine bağlayan ve ismi Recep Tayyip Erdoğan Caddesi olarak belirlenen yolda çalışmalarda artık sona yaklaşıldı. Çorum halkının uzun yıllardan beri açılmasını beklediği cadde şehir içi trafiğini de önemli oranda rahatlatacak. 

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, çalışmaları büyük bir hızla devam eden caddede incelemelerde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı Zübeyir Tuncel, Belediye Meclis Üyeleri, Karakeçili Mahalle Muhtarı Mehmet Aydın ile birlikte yaptığı incelemede açıklamalarda bulunan Başkan Aşgın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti hükümetleri zamanında Türkiye’nin duble yollar ve otoyollarla örüldüğünü vurgulayarak, “Çorum Belediyesi olarak bizler de Çorum’umuza yakışan yollar yapmaya gayret ediyoruz. Asfaltı olmayan, eskiyen tüm bölgelerimizde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm mahallelerimizde alt ve üst yapı çalışmalarımızı büyük bir aşkla sürdürüyoruz.” dedi. 

Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’nin Çorum için çok önemli bir cadde olduğunu, şehir içi trafiğini büyük oranda rahatlatacağını dile getiren Başkan Aşgın, “Tüm dünya mazlumlarının umudu olan Sayın Cumhurbaşkanımızın ismi, yeni caddemize ve şehrimize çok yakıştı. Caddemizdeki çalışmaları en kısa sürede tamamlayıp caddemizi hizmete açacağız. Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’nde yolun sonu göründü” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER