Salı pazarı yeniden açılıyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan Salı Pazarı, yeniden açılıyor.

Salı pazarı yeniden açılıyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan Salı Pazarı,  yeniden açılıyor.
Pandemi sebebiyle yaklaşık 3 aydır kapalı olan semt pazarlarından 3’ü geçtiğimiz günlerde açılmıştı. Bu kapsamda kapalı kalan iki pazardan biri olan ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı Kale Mahallesi’nde kurulan Salı Pazarı da 14 Temmuz itibariyle açılıyor.

Vatandaşların talebi üzerine ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ın talimatıyla yeniden açılacak olan Salı Pazarı Belediye Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince temizlik ve dezenfekte işlemleri yapıldıktan sonra 14 Temmuz Salı günü itibariyle vatandaşların ve pazar esnafının hizmetine sunulacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TRON
TRON - 7 ay Önce

Pazarlarda hergünü aç Çarşambayı salla bakalım. Çorumda Çarşamba pazarını kapatmak bu memleketi tanımamaktır. Çorumda Çarşamba pazarı ilk pazar günüdür belki yaşı genç olanlar bilmez diye hatırlatayım dedim ne cumartesi vardı ne cuma nede pazartesi pazarı vardı sadece Çarşamba pazarı kurulurdu çorumda belediye başkanıda bilmiyorsa öğrensin

Çorumlu
Çorumlu @TRON - 7 ay Önce

Bütün Cuma namazlarını ilk camide, tüm tedavileri ilk hastanede, tüm ekmekleri de ilk fırında.... İlk insan sen misin yoksa? Az sabırlı ol, elbet o da açılır. Kim ister senin gibilerle uğraşmayı.

SIRADAKİ HABER