‘Sevdası millet olan yorgunluk bilmez’

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın ile birlikte merkez genelinde sürdürdüğü ev ziyaretlerine devam ediyor.

‘Sevdası millet olan yorgunluk bilmez’

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın ile birlikte merkez genelinde sürdürdüğü ev ziyaretlerine devam ediyor.

Partiden yapılan açıklamaya göre, vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Ahlatcı, MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın sorunları yerinde dinleyerek çözüme kavuşturuyor.
 

‘DERTLERE ORTAK OLUYORUZ’
Başkan Ahlatcı, yaptıkları mahalle ve ev ziyaretlerinde hasta, yaşlı ve vatandaşları ziyaret edip sorunlarını dinlediklerini belirterek, “İhtiyaç sahibi insanlarımızın sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Milletvekilimiz ve Belediye Başkan Adayımızın da eşlik ettiği bu ziyaretlerde vatandaşlarımızın dertlerine, sıkıntılarına ortak olamaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da mahalle gezilerimizi sürdürüp vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Herşeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımıza hizmet verebilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” dedi.

 

‘TEMPOMUZU ARTIRARAK DEVAM EDECEĞİZ’
31 Mart akşamına kadar tempo artırarak çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Ahlatcı, şunları söyledi: 
“Hep söylediğimiz gibi aşk ile çalışan yorulmaz. Sevdası millet olan yorgunluk nedir bilmez. Vatan için çarpan yürekler bahane kabul etmez. Hizmet ateşiyle yananlara durmak yakışmaz. İşte biz de her dem yeniden doğarak, sizin şu muhabbetinizden güç kuvvet ilham alarak yolumuza devam ediyoruz. Milletin desteğini, duasını alan bir siyasetçiyi durdurabilecek hiçbir fani güç yoktur. Milletiyle aynı hedefe yürüyen, aynı idealleri paylaşan bir devlet adamının önünü kesebilecek hiçbir engel yoktur. Yeter ki biz birbirimize sahip çıkalım. Yeter ki biz, tarihimizi asla unutmayalım. Yeter ki biz, davamıza ihanet etmeyelim. Yeter ki biz, kardeşliğimize leke sürmeyelim. Yeter ki biz, gözlerimizi hedeflerimizden bir an olsun ayırmayalım. İşte bunun için Türkiye'nin yükselişini çekemeyen müstevlilere Rabiamızla cevap veriyoruz. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. 31 Mart’ta AK Belediyeciliğin Gönül Belediyeciliğin bayrağını belediyemizde dalgalandırmaya devam edeceğiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER