Yamaner’in istifası istendi

Hitit Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faruk Yamaner’in, yönetimin talebi üzerine dekanlıktan azledilmek üzere istifa dilekçesi verdiği öğrenildi.

Yamaner’in istifası istendi

EROL TAŞKAN

Hitit Üniversitesi BESYO Dekanı Prof. Dr. Faruk Yamaner’in, yönetimin talebi üzerine dekanlıktan azledilmek üzere istifa dilekçesi verdiği öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta sonu sosyal medyada yayınlanmaya başlayan görüntüler üzerine, mesainin ilk günü olan pazartesiden itibaren başlayan sürecin devam ettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 14:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 11 ay Önce

bunu hocalıktanda atın. Hademe olmayacak adam dekan olmuş ya.

prof_dekan
prof_dekan - 11 ay Önce

Adam hem prof, hem dekan. Ünvan var, makam var. İzleyin videosunu, her şey var lakin insanlık yok. Geç kalınmış bir karar.

BÖYLE TORPİL ATAMASI OLURSA PROF....
BÖYLE TORPİL ATAMASI OLURSA PROF.... - 11 ay Önce

Siyasetle prof olan asıyor kesiyor. Sonra siyasetle doç. olanla güç testine giriyor. 2nizde defolun terbiyesizler. ÇORUMU REZİL ETTİNİZ. Siyaset işte böyle binlerce rezaletlerle dolu.

emre
emre - 11 ay Önce

Üniversite bir sene önce olmuş bir olayı medyada paylasanlara suç duyurusunda bulunacağım diyordu şimdi istifasını istemişler bence çok saçma işler yapılıyor ve bu adam hakkında bir çok iddaa var onuda sorustursunlar yakınlarını ise aldirdigi yönünde her türlü soruşturulması lazım

Edebi diyar
Edebi diyar @emre - 11 ay Önce

'Suç duyurusunda bulunurum.Dava ederim.''Geçin bu cümleleri...Özrü kabahatinden büyük grubuna girer,bu laflar...Koca profesör ''Küfür ederse'' mektebin önünden az geçmişlere kimse haksızlık etmesin.

Üniversite bilim yuvasıdır.
Üniversite bilim yuvasıdır. - 11 ay Önce

Eskiden bir mühür ve bir müdür ile lise açılırdı.Şimdi her ile bir üniversite kuruldu.Sonuç;Senin diye başlayan bir cümle...

evet
evet - 11 ay Önce

emre bey bak, sen de birinin yakınısın unutma

murat
murat - 11 ay Önce

insan olmaktan azlettim ben sizde öyle yapın.

Serkan
Serkan - 11 ay Önce

Bu adam kesin bizim partili


SIRADAKİ HABER