Zanaatkarlar’da Fındıkcı güven tazeledi

Çorum Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin Mali Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. 

Zanaatkarlar’da Fındıkcı güven tazeledi

Çorum Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin Mali Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. 

Geçtiğimiz Perşembe günü Gülüm Düğün Salonu’nda düzenlenen Genel Kurula çok sayıda kooperatif üyesi katıldı. 
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığını Av. Gazi Atmaca katip üyeliği ise Salim Oral yaparken, Ayhan Gümüş de Bakanlık Temsilcisi olarak katıldı. 
Gelir-gider bilançoların okunarak, Yönetim ve Denetim Kurulu’nun ibra edilmesinin ardından gündeme seçim maddesi eklettirildi. Seçim maddesi oy birliği ile kabul edilirken ancak vekalet konusunda yapılan bazı itirazlar nedeniyle seçime geçilemedi.

Tek liste halinde yapılan seçim sonucunda mevcut Kooperatif Başkanı Mustafa Fındıkcı, güven tazeleyerek, tekrar Kooperatif Başkanlığına seçildi.
Mustafa Fındıkcı Başkanlığı’nda ki kooperatifin Yönetim Kurulu; Halit Bölükbaş, Kadir Akdağ, Numan Özçetin ve Yalçın Keşçi'den oluşurken, Denetim Kurulu’nda ise; Halit Bektaş, Ali Okur ve Yunus Türkoğlu yer aldı.

Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Fındıkcı, kooperatif üyelerine yönelik yaptığı teşekkür konuşmasında ise kendisine ve yönetimine destek veren tüm kooperatif üyelerine minnettar olduklarını söyledi. Ekibiyle birlikte çok çalışacaklarını, kendilerine inanan ve güvenenleri asla mahcup etmeyeceklerini kaydeden Fındıkcı, “Biz laf değil, iş üreteceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER