Zeytinyağında Çorum markası

Çorumlu genç girişimcilerden Mimar Mustafa Boztepe (25) ve Mühendis Emrullah Yılmaz (25)’ın kurucusu olduğu Ahudem Gıda, İnönü Caddesi Emniyet Sokak Benderli İş Merkezi 7. kat numara 2/76’da hizmete girdi.

Zeytinyağında  Çorum markası

RECEP MEBET
Çorumlu genç girişimcilerden Mimar Mustafa Boztepe (25) ve Mühendis Emrullah Yılmaz (25)’ın kurucusu olduğu Ahudem Gıda, İnönü Caddesi Emniyet Sokak Benderli İş Merkezi 7. kat numara 2/76’da hizmete girdi.

Anadolu’da kaliteli zentinyağı tüketimini artırmak amacıyla kolları sıvadıklarını belirten genç girişimciler, Akhisar yöresinden toplanan kaliteli zeytinlerden üretilen ‘Ahudem Naturel Sızma Zeytinyağı’nı piyasaya sunduklarını söylediler.
Yurt dışı için üretim yapan yerli bir dolum firmasıyla işbirliği yaptıklarını anlatan Mustafa Boztepe, Çorum’un yanı sıra çevre il ve ilçelere de satış yapmayı hedeflediklerini açıkladı.

Sofralık ve yemeklik olmak üzere iki ayrı çeşit ve 750 ml’den 5 lt’ye kadar farklı ambalajlarla tüketiciye sunduklarını Ahudem Zeytinyağı’nın özelliklerinden bahseden Boztepe, “Soğuk sıkım yöntemiyle üretilen düşük asit oranlı saf zeytinyağını Çorum halkıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Soğuk sıkım tekniği sayesinde, zeytinin besin değerinin olduğu gibi zeytinyağına aktarıldığını anlatan Boztepe, diğer yöntemlerde aynı kalitenin yakalanmasının güç olduğunu kaydetti.
Boztepe, “Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler www.ahudem.com.tr adlı internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilirler” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Mustafa
Muhammed Mustafa - 5 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun ne diyelim

Musa Kök ALMANYA
Musa Kök ALMANYA - 5 ay Önce

Öncelikle bir corumlu olarak sizleri teprik eder basarinizin devamini temenni ederim bol kazanclar
Robert Bosch neden dünya markasi olmus bilirmisiniz
Müsteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih edrim demis ilkeniniz bu olsun

Nurettin Kocabıçak
Nurettin Kocabıçak - 5 ay Önce

Az da olsa zeytin üreticisi olarak başarılar dilerim.Yardımcı olmaya gönüllüyüm.

SIRADAKİ HABER