İskilip’te maske dağıtımı başladı

İskilip Belediyesi, vatandaşlara maske dağıtımına başladı.

İskilip’te maske dağıtımı başladı

İskilip Belediyesi, vatandaşlara maske dağıtımına başladı.

Vatandaşlardan kimlik numarası alınarak dağıtılan maskeler, İskilip Metin Alkan Halk Eğitim Merkezinde İskilip Belediyesi işbirliği ile üretildi. 
Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, maske dağıtımına başladıklarını belirten Belediye Başkanı Ali Sülük, “Maske ihtiyacı olan vatandaşlarımız, Belediyemiz Zabıta Müdürlüğüne gelerek maskelerini temin edebileceklerdir. Maske üretimindeki emek ve çalışmalarından dolayı İskilip Metin Alkan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Ahmet Faruk İmal ve değerli çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Eneş
Ahmet Eneş - 6 ay Önce

Hizmete bak hizmete.20 yaş altı 65 yaş üstü yasaklamalara rağmen evinden kalkacak belediyeye gelecek.Belediye yetkililerinden T.C. numarası ile bir adet maskeyi alıp evine dönerken yolda kolluk görevlilerine yakalanıp 3150 tl cezayı yiyecek.vatandaşda buna hizmet diyecek.iyi hikaye değilmi.Reklamda güzel değilmi.acaba yukarıda saydığım yaş kriterleri içindekilere maske yokmu da dışında kalanlar belediyeye çağırıyorsunuz:Belediyenin ihtiyacından fazla elemanı var.Onlara dağıttıramazmı

Nuri gunduz
Nuri gunduz - 6 ay Önce

Kuzkoyu üç nifus varız maskemiz yok gönderirseniz menmun olurum başkanımıza tek ederim saygılar sevgiler

SIRADAKİ HABER