‘Taş üstüne taş koyanın yanındayız’

AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, seçim çalışmaları kapsamında hayvan pazarı ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

‘Taş üstüne taş  koyanın yanındayız’

AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, seçim çalışmaları kapsamında hayvan pazarı ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
Seçim çalışmaları kapsamında sabahın erken saatlerinde hayvan pazarını ziyaret eden AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak'a ziyarette il genel ve belediye meclisi üyesi adayları ve parti teşkilat mensupları eşlik etti.

Yapılan açıklamaya göre, hayvan pazarında tüccarlar ve vatandaşlarla sohbet eden Çıplak, vatandaşın ve tüccarların isteklerini not aldı. Daha yaşanabilir bir Osmancık için taş üstüne taş koyana yardım edeceklerini söyledi.

Hayvan pazarı ziyareti sonrası Osmancık Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, Başkan Mehmet Çakır ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet ederek kooperatif çalışmaları hakkında bilgi aldı. Çıplak, kooperatif başkan ve üyelerine kolaylıklar dileyerek, belediye başkanı seçilmesi durumunda uyumlu bir çalışma içerisinde olacaklarını dile getirdi.

Karşılıklı fikir ve görüş alışverişinin hem belediye hem de kooperatif çalışmaları açısından oldukça verimli geçtiğini belirten Kooperatif Başkanı Mehmet Çakır, Çıplak'a çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra İkizler Tuğla fabrikası ve çarşı esnaf ziyaretlerine devam eden Recep Çıplak, esnafın kendilerine olan ilgi ve alakasından dolayı tüm esnafa teşekkür etti. Çarşı esnafının bu denli sıcak ve samimi yaklaşımı karşısında kendilerinin de daha özverili bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Toplumun her kesiminde çalışmalarına devam eden Recep Çıplak, mahalle ve ev ziyaretleri de gerçekleştirdi. Cumhuriyet mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Çıplak, "Kadın kollarımızın düzenlemiş olduğu ev toplantıları kapsamında Cumhuriyet Mahallesinde bir evimize konuk olduk. Memleket İşi Gönül İşi sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda gönül sohbetlerimize devam ediyoruz. Belediye başkanı seçilmemiz durumunda yapacağımız yatırım ve projeleri anlatarak halkımızın istek, dilek ve taleplerini not aldık.  Bizi samimi bir şekilde konuk eden ev sahibi, mahalle sakinleri ve kadın kollarımıza teşekkür ederim." dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER