Çevreyolu’na yeni kavşak talebi

Akşemseddin Caddesi’nin, Çevreyolu Bulvarı’yla birleştiği noktada yapılması planlanan kavşağın bir an önce trafiğe açılması isteniyor.

Çevreyolu’na  yeni kavşak talebi

Akşemseddin Caddesi’nin, Çevreyolu Bulvarı’yla birleştiği noktada yapılması planlanan kavşağın bir an önce trafiğe açılması isteniyor.
 

OTOPARK’a konuşan Çorumlu sürücüler, Osmancık Caddesi üstgeçidi başta olmak üzere bölgedeki trafik tıkanıklığının ortadan kalkması için alternatif hatlar oluşturulması gerektiğini dile getirdiler.

Buharaevler ve Binevler kavşaklarındaki yoğunluğu da azaltması beklenen yeni kavşağın Çiftlik Caddesi ile Osmancık Yolu’na bağlanacağına işaret eden sürücüler, söz konusu projenin Çorum trafiğini rahatlatacak önemli bir adım olacağının altını çizdiler.

Akşemseddin Caddesi’nin devamı olarak düşünülen güzergahın bir bölümünde yol genişletme çalışmaları yapıldığını belirten sürücüler, eksik bölümlerin de vakit kaybedilmeden tamamlanmasını istediler.

Akşemseddin Caddesi’nin Osmancık Caddesi’ne paralel uzanan bir yola dönüşmesiyle birlikte bölgedeki trafik sorununun çözüleceğine işaret eden Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir de, “Vali, Milletvekilleri ve Belediye Başkanımız başta olmak üzere tüm yetkililere sesleniyor, söz konusu kavşak ve yolun acilen trafiğe açılmasını bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2019, 12:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Engelli bekir
Engelli bekir - 2 yıl Önce

Fotoğraftaki sözde engelli üst geçidinden engelliler yararlanamıyor. Akülü arabamla o geçitten geçemiyorum. Geçidin girişlerine ikşer çelik duba koymuşlar sağlam insan zor sığıyor. İlgililere duyurulur.

hüdevendigar
hüdevendigar - 2 yıl Önce

evet bu kavşak açılırsa osmancık caddesi, varinli caddesi, yazıçarşı rahatlar. en kısa sürede açılmalı. birde çorumun bütün yolları elden geçirilmeli. kalbura döndü heryer. asfalt çatlaklarla ve çukurlarla dolu. tamir eden arkadaşlardan ricamız ek yapılan kısımla eski kısım aynı seviyede olsun lütfen hiç mi tesfiyeden anlayanınız yok gardaşlar

vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

yıllardır söylüyorum oraya, yapılaşma olmadan güzel bir alt geçit ile geçiş sağlanmalı.
Osmancık köprüsü gibi dandik birşey yapılırsa orda da trafik yığılır kalır

Mehmet Keskin
Mehmet Keskin - 2 yıl Önce

Orası çevre yolu. Her yerde kavşak ve ışık yapılsa Antalya'dan gelip Artvin'e kadar giden araçlar 5 günde gidemez.

battı çıktı nedir öğrenin
battı çıktı nedir öğrenin - 2 yıl Önce

Her şehirde var çorumda yok. Battı çıktı diye bir gerçek var. TÜM SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ BUDUR. Çoruma da yapın. İşte size çözüm. Yapabilecek ADAM LAZIM ADAM. Lafa gelince çorum çok güzel şehirmiş. Yersen... Belediyede bütçe sıfırmış. Devlette zaten yok. Millet bitmiş... Geçen devrin ihalelerini inceleyin sorun nerde acaba...

SIRADAKİ HABER