Şikayet var

Çorum’da trafik yoğunluğuyla ilgili problemler ve bu problemlere ilişkin şikâyetler devam ediyor.

Şikayet var

Çorum’da trafik yoğunluğuyla ilgili problemler ve bu problemlere ilişkin şikâyetler devam ediyor.

Gazi, İnönü, Osmancık, Bahabey, Cemilbey, Eşref Hoca Caddeleri’nin ardından, son dönemde sosyal hayatın da gözde mekanlarından biri haline gelen Dr. İlhan Gürel Caddesi de trafik yoğunluğundan payına düşeni almaya başladı.
Yapılaşmayla birlikte işletmelerin de yoğunlaştığı bölgede araç trafiğinin gözle görülür şekilde arttığına dikkat çeken vatandaşlar, Çevreyolu ile Çorum Özel Hastanesi arasındaki bölümde park problemlerinin baş gösterdiğini dile getirdiler.
Çevre sakinleri adına açıklamalarda bulunan Neriman Halıcı, trafik yoğunluğunun arttığı akşam saatlerinde tam bir keşmekeşlik yaşandığı ifade etti.

OTOPARK köşemize konuşan Halıcı, “Caddeye paralel olarak ikili ya da üçlü şekilde park edilen araçlar yüzünden trafik akışı olumsuz etkileniyor ve zaman zaman kazalar yaşanıyor” dedi.
Rastgele park edilen araçlar nedeniyle oluşan tehlikelere işaret eden Halıcı, yetkililere seslenerek Dr. İlhan Gürel Caddesi’ndeki trafik tedbirlerinin arttırılmasını istedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
@corumsever
@corumsever - 3 ay Önce

Hatırlarmısınız
İmara açıldığında bu yol bu trafiği kaldırmaz diye açıklamalar itirazlar olmuştu tabi dinleyen olmadı.
Yüzlerce konut alanı açılmış okul yeri bile ayrılmamıştı
Yazık ülkeme

Tolga
Tolga - 3 ay Önce

Trafikte herkez birbirinden şikayetçi ama şikayet edenler bile kurallara uymuyor.

Adnan Çağılkan
Adnan Çağılkan - 2 ay Önce

Aynen katılıyorum. Çok doğru ve yerinde bir tespit olmuştur. Gelişi güzel yapılan duble parklarla çoğu zaman yol tek şerite düşmektedir. Yetkililerin gerekli tedbirleri almasını rica ediyoruz.

SIRADAKİ HABER