‘Askeri Birlik ile hem Çorum hem esnaf kazanacak’

Çorum'da, 'Sıkmadık el ve girmedik gönül bırakmayacağız' sloganı ile seçim çalışmalarına aralıksız sürdüren AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, Osmancık Caddesinde esnaf turu yaptı.

‘Askeri Birlik ile hem Çorum hem esnaf kazanacak’

Çorum'da, 'Sıkmadık el ve girmedik gönül bırakmayacağız' sloganı ile seçim çalışmalarına aralıksız sürdüren AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, Osmancık Caddesinde esnaf turu yaptı.

Ceylan ziyaretlerinde, 31 Mart yerel seçimde, partisinin Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Aşgın için destek istedi. 
Yapılan açıklamaya göre, belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğunu kaydeden Ceylan, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlayan bu kutlu yürüyüşümüz ile Türkiye her alanda gelişti ve gelişmeye devam ediyor. Bu gelişmeden Çorum’umuz da payını aldı ve almaya da devam edecektir. AK Partimiz Çorum ile tanışmadan önceki fotoğrafa bakın ve şimdiki görünen fotoğrafa bakın. Artık belediyemiz yol, kanalizasyon gibi benzeri yapması gereken işler ile değil sosyal belediyecilik ile de anılır hale geldi. Bu hizmetlerimizin devamı için 31 Mart'ta sandıkları AK Parti ile patlatmalıyız. Bizim tek amacımız güzel Çorum'umuz ve sizlerin rahat bir şekilde hizmetlerden yararlanmasıdır.” dedi.

‘ASKERİ BİRLİK İLE HEM ESNAFIMIZ, HEM DE ÇORUM'UMUZ KAZANACAK’
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan, Çorum'a Askeri Birlik sözü aldıklarını hatırlatan Ceylan, "Çorum'umuzun her alanda gelişmesi için çalışıyoruz. Bu gelişmelerden esnafımızın da pay alması içinde çaba sarf ediyoruz. Çorum’umuza Askeri Birlik kurulması noktasında girişimlerimiz güzel sonuçlar verdi. 

Kısa süre içinde kurulacak olan bu Askeri Birlik ile hem Çorum'umuz kazanacak, hem de esnafımız kazanacaktır. Şehrimize ve siz esnafımıza hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Esnaf ziyaretlerinde vatandaşları da ihmal etmeyen Ceylan, kimi zaman bir abi, kardeş ve evlat gibi vatandaşların sorunlarını dinledi, dertlerini bir bir not aldı. 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Z.
Abdullah Z. - 3 yıl Önce

AHMET SAMİ CEYLAN anca söz alıyoruz . onun sözü bunun sözü ...... söz .....söz....söz..... bu sözler ne zaman tutulacak kardeşim 17 senedir tam 17 senedir sürekli sözler alıyoruz.

Giden geri gelmiyor.
Giden geri gelmiyor. - 3 yıl Önce

Seçim gitti.Askeri birlik gelince seçim kurtulacak mı?

Bekir Sıddık
Bekir Sıddık - 3 yıl Önce

Çok bekleriz,dediydi dersiniz.

derviş
derviş - 3 yıl Önce

Çorum güzel söz dinler .

Kenan
Kenan - 3 yıl Önce

Meeeeee, Meeeeeeee!!!!!

SIRADAKİ HABER