‘Bugünleri de atlatacağız’

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu ve İl Başkanı Mehmet Karadağ, 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için Sungurlu İlçe teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.

‘Bugünleri de atlatacağız’

Partiden yapılan açıklamaya göre, AK Parti Sungurlu İlçe Teşkilatında partililer ile bir araya gelen Kavuncu ile Karadağ seçim sonuçlarının ülkeye ve millete hayırlı olmasını dileyerek, birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Seçimlerde yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı Sungurlu teşkilatına teşekkür eden Karadağ, Sungurlu halkının AK Parti'ye gösterdiği teveccühten dolayı memnuniyetini ifade ederek, hiç durmadan hizmete devam edileceklerini vurguladı.

Sungurlu halkına 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde vermiş oldukları destek nedeniyle teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum olarak devletin, milletin ve Cumhurbaşkanının yanında durmaya devam edeceklerini söyledi.

Seçim sonuçları için değerlendirmede bulunan Karadağ, “ 24 Haziran seçimlerinden sonra seçim sonuçları ile ilgili hem genel merkezde hem de ilimizde artılarımız nelerdir, eksilerimiz nelerdir bir rapor hazırlayarak, çok ciddi çalışmalar yaparak kendimize bir yol haritası çıkardık. Çıkardığımız yol haritası ile yerel seçimlere hazırlanıyoruz” diye konuştu.

Karadağ, 24 Haziran seçimlerinde alınan başarılı sonuçlardan dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ın kendilerini tebrik ettiğini söyledi.

‘SUNGURLU BELEDİYESİNİ ALACAĞIZ’

Bundan sonraki amaçlarının yapılacak olan yerel seçimlerde Sungurlu Belediyesi’ni partilerine kazandırmak olduğunu ifade eden Karadağ, “Teşkilat olarak bizim amacımız 2019 yerel seçimlerine hazırlanırken birinci önceliğimiz ‘gönül belediyeciliği’ ikinci önceliğimiz ise Türkiye İl Teşkilatlarına örnek gösterilen Sandık Bazlı Seçmen çalışması ile vatandaşlarımıza ulaşmaktır” dedi.

‘BAŞARIMIZ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZDEN KAYNAKLANIYOR’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde girdiği seçimlerin hepsinden birinci parti olarak çıkan AK Parti’nin bu başarısının sırrının birlik ve beraberlikten kaynaklandığına işaret eden Karadağ, “Ülkemiz üzerinde oynanan her türlü oyunların farkındayız. Millet olarak birliğimizi bozmadan üzerimize gelen her türlü ayak oyunlarını bertaraf edeceğiz. Söz verdiğimiz hedeflere ulaşmak için gece gündüz demeden teşkilatlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

‘BÜYÜK KONGREMİZE ÇORUM HALKI DAVETLİDİR’

18 Ağustos Cumartesi günü Ankara’da yapılacak olan Olağan Büyük Kongreye Çorum Teşkilatı olarak 149 araç 3.180 kişilik bir ekiple katılım sağlayacaklarını kaydeden Karadağ, kongreye gitmek isteyen tüm Çorum halkını davet etti.

‘BUGÜNLERİ ATLATACAĞIZ’

Son günlerde dolarda yaşanan artışa değinen Karadağ, ”15 Temmuz darbesi, gezi olayları ve bugün de ekonomik yönden yapılan saldırı ile ülkemizi çökertmek için çaba sarf ediyorlar. Liderimiz öncülüğünde içiniz rahat olsun bugünleri de atlatacağız.” şeklinde konuştu.

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu ise, “Birlik ve beraberlik içerisinde bu teşkilatlar herşeyi başardığı gibi bundan sonra da başaracaktır. Sungurlu ilçemiz herşeyi hak ediyor. Sizlere verdiğiniz destekler nedeniyle teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

MHP İlçe Başkanlığını ziyaret eden Kavuncu ve Karadağ, Başkan Yasin Şahin ile bir süre görüştüler.

Sungurlu’da düzenlenen program sonunda, ilçeye yapılan 330 kişilik erkek öğrenci yurdunda incelemelerde bulunuldu.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER