"Cumhur ittifakının temellerinin 15 Temmuz’da atıldı"

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Cumhur İttifakının, milletin aklı olduğunu belirterek "Cumhur ittifakının temellerinin 15 Temmuz’da atıldı" dedi.

"Cumhur ittifakının temellerinin 15 Temmuz’da atıldı"

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Cumhur İttifakının, milletin aklı olduğunu belirterek, "Cumhur ittifakının temellerinin 15 Temmuz’da atıldı." dedi. 

Karadağ, AK Parti milletvekili adayı Oğuzhan Kaya ile MHP Çorum Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti. Ziyarette MHP'li yöneticilere seçim çalışmalarında başarılar dileyen Karadağ, "Cumhur İttifakının ruhu da Yenikapı ruhu oluşturmaktadır. Masa başında kurulmuş bir ittifak değil bu. Aziz milletin mutabakatıdır." diye konuştu. 

MHP'nin, milli davaya sahip çıktığını aktaran Karadağ, şunları kaydetti: 

"Cumhur ittifakının temelleri 15 Temmuz’da atıldı. Aynı zamanda siyasal ve toplumsal dayanağı olan, siyasal ve toplumsal tabanı olan, büyük bir millet hareketinin sorumluluğunu taşıyan bir ittifaktır. 24 Haziran'da bütün vesayet odaklarının oyunlarına rağmen birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacağımızı ve ne kadar güçlü bir Türkiye olduğumuzu tüm dünyaya bir kez daha göstereceğiz."

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2018, 11:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
çorumlu
çorumlu - 4 yıl Önce

en azından 3. sıra adayı gibi yemin vererek konuşmuyorlar ;istemiye istemiye Akp hariç hangisi denk gelirse ona oy vereceğim ya insan bu kadar bencil olmaz kardeşim insanlara yeminle konuşma, sanki 1500 senedir akp mi islamı koruyor sen merak etme islamın garantisi Allahdır sen sadece sana düşeni yap insanlar tepeden bakma yapmacık hareketler onların aklı ile dalga geçme yemin ederek diyor ki ben 3 sıradan seçilmesem önemli değil rızkı veren Allah diyor hadi ordan sen seçilmesen daire başkanı olur genel müdürü olun Rabbim dilerse CHP,nin HDP nin MHP nin Sp nin veya diğer kişilerin eli ile de islamı korur önemli olan sizin zihniyetiniz, birisi çıkıyor polisi azarlıyor efendim özel idare genel sekreterini azarlıyor valiyi el pençe durduruyor ya kardeşim memur ne yapsın ekmek parası için her söyleneni yutuyor.Sayın cumhur başkanına bur dan sesleniyorum böyle adaylarla olmaz ha sakın ola ben vekil aday adayı değil dim ha akla öyle bir şey gelmesin 3. sıraya adayı muhterem hala gelip özür dilemedin büyüklendiğin için

SIRADAKİ HABER