Eğitim sempozyumuna katıldı

AK Parti, Uğurludağ Belediye Başkan Aday Adayı Adem Yıldırım, İTO Marmara Anadolu İmam Hatip Lisesinin düzenlediği “Gelecek için Eğitim Tasarımı Sempozyumuna” katıldı. 

Eğitim sempozyumuna katıldı

AK Parti, Uğurludağ Belediye Başkan Aday Adayı Adem Yıldırım, İTO Marmara Anadolu İmam Hatip Lisesinin düzenlediği “Gelecek için Eğitim Tasarımı Sempozyumuna” katıldı. 


Üsküdar Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı sempozyuma,  İlim Yayma Vakfı ve TÜRGEV Genel Kurul Üyesi Bilal Erdoğan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Türkiye Teknoloji Takımı Başkanı Selçuk Bayraktar, Önder Genel Başkanı Halit Bekiroğlu konuşmacı olarak katılırken, eğitim konusunda değerlendirmeler yaptılar.


Üsküdar Bağlarbaşı Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen sempozyumda, Türkiye’deki eğitim sistemi ve eğitimde modernleşme gibi konular tartışıldı. 
Sempozyum hakkında konuşan AK Parti Uğurludağ Belediye Başkan Aday Adayı Adem Yıldırım, “Sempozyumu öğrencilerin organize etmesi gençlerimizin ileride daha büyük işlere imza atacaklarının işaretidir. Hükümetimizin gerçekleştirmiş olduğu eğitim reformları sayesinde eğitimde, nitelik ve nicelik bakımından dünyanın ileri gelen ülkelerini yakalamış durumdayız. Bu tarz sempozyumların da liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin geleceği için belirlemiş olduğu 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine, bizleri bir adım daha yaklaştıracağına dair hiç şüphemiz yoktur” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eda yıldırım
Eda yıldırım - 2 yıl Önce

Daha yeni daha lider ve daha medeni bir ilçe için UĞURLUDAĞ için halk için
ADEM YILDIRIM

Fatih Yıldırım
Fatih Yıldırım - 2 yıl Önce

Sayın Başkanım yolunuz açık olsun. Vatandaşımızın Belediyeden beklentilerini artırdınız. İnşAllah Partimizin ve Vatandaşlarımızın desteği ile hedeflediğiniz faaliyetleri gerçekleştirirsiniz.

Uğurludağ Sevdalısı
Uğurludağ Sevdalısı - 2 yıl Önce

Gençlerimizin eğitim ve organizasyon ufkunu artırmak için iyi bir program olmuş. Tebrikler.

Uğurludağlı
Uğurludağlı - 2 yıl Önce

Sayın Başkanım Uğurludağımızdan bir başkan aday adayının ufkunun ve etkileşim çevresinin bu kadar geniş olması bizi onurlandırdı.

Uğurludağlı 19
Uğurludağlı 19 - 2 yıl Önce

Başkanım , sizin iyi projelerle geldiğinizden eminiz. İnş AK Parti sizi seçer ve ilçemizi bu projelerden mahrum bırakmaz.

Mehmet yıldırım
Mehmet yıldırım - 2 yıl Önce

Durmak yok adem başkan yola devam seninle

Duygu yildirim
Duygu yildirim - 2 yıl Önce

Halktan biri bizden biri hep icimizde olan ve olduğu gibi görünen adam ADEM YILDIRIM.

Selim BİCİ
Selim BİCİ - 2 yıl Önce

UĞURLUDAĞ İÇİN ADEM YILDIRIM DİYORUZ


SIRADAKİ HABER