Fotoğraftaki ayrıntıya dikkat

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Erol Kavuncu, İskilip’te köy ziyaretlerinin birinde, ayakkabısını çıkararak üzerine çıktığı okul sırasında farklı bir görüntü sergiledi.

Fotoğraftaki ayrıntıya dikkat

HABER-YORUM/EROL TAŞKAN

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Erol Kavuncu, İskilip’te köy ziyaretlerinin birinde, ayakkabısını çıkararak üzerine çıktığı okul sırasında farklı bir görüntü sergiledi.

Üzerine çıkıp konuşması için oracıkta bulunup verilen eski bir okul sırasının üzerine çıkan Kavuncu gayet doğal bir davranışla ayakkabılarını bir kenara bırakıp, sıranın üzerine çorapla çıkıverdi.

Erol Kavuncu’nun bu doğal davranışı, ortalık kirlenmesin diye hastane acil servisine ayakkabıyla girmeyen Şerife ninenin saflığını, Soma faciasından yaralı kurtarıldıktan sonra, ambulansa binerken sedye kirlenmesin diye çizmelerini çıkarmak isteyen madenci Murat Yalçın’ının tertemiz Anadolu insanı örnekliğini akıllara getirdi.

Ayrıntı bazen çok küçük, samimi ve doğal detaylarda saklıdır. Millet her daim, kendinden bir davranış gördüğü insanları, işte bu kendi küçük fakat anlamı büyük doğal ve mütevazi hareketler için çok seviyor ve o kişilerin adına da milletin adamı diyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 10:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Söz Bir.....
Söz Bir..... - 4 yıl Önce

Alın terinin her damlasını hak eden, yürekli namuslu madencilerimiz, Anadolu kadını,tertemiz duygularla devletine saygılı Şerife Ninelerimiz sizler var olun, Ömrünüz sağlıklı uzun uzun olsun...
Sayın Milletvekili Adayı Erol Beyin, Okul sırasına ayakkabı ile çıkmaması Okula olan saygınlığının bir işaret olarak görüyorum.Milletvekili olduğu vakit de aynı duyarlılığı gösterir umarım..Selam olsun kendisine başarılar dilerim.

çınarlı
çınarlı - 4 yıl Önce

Asil davranış

Hüloooocan
Hüloooocan - 4 yıl Önce

Çok mütevazi çok gözlerim yaşardı.

Muzaffer ÇELİK
Muzaffer ÇELİK - 4 yıl Önce

Sayın milletvekili adayı Erol hocamın bu örnek duyarlılığı Türk milletinin temiz ruh halini yansıtmaktadır. İnşaAllah Rabbim bu güzelliğin mükâfatını verecektir.

Corumlu
Corumlu - 4 yıl Önce

Takiye yapiyor o kadar kibirliki cikipta ya ozur dilerim demeyi bilmiyor efendi.

SIRADAKİ HABER