‘Güçlü Türkiye, gelişen Çorum için adayım’

İskilipli Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Hasan Hüseyin Demircan, AK Parti’den Çorum Milletvekili Aday Adayı oldu.

‘Güçlü Türkiye, gelişen Çorum için adayım’

RECEP MEBET

İskilipli Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Hasan Hüseyin Demircan, AK Parti’den Çorum Milletvekili Aday Adayı oldu.

AK Parti İl Başkanlığı’na adaylık başvurusunu yapan Hasan Hüseyin Demircan, gerekli evrakları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Eyüp Arslan’a teslim etti.

Resmi başvurusunun ardından gazetemizi de ziyaret eden Demircan, 24 Haziran 2018 seçimlerinde Çorum Milletvekili Aday Adayı olduğunu duyurdu.

“Güçlü Türkiye ve gelişen Çorum için adayım” diyen Demircan, şunları söyledi:

“Millete hizmet ve 2023 hedeflerimiz doğrultusunda, bu davaya gönül veren bir isim olarak aday adayı olmaya karar verdim.

Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan AK Parti’nin bir neferi olarak yeni bir heyecanla 24 Haziran seçimlerine hazırlanıyoruz. Güçlü Türkiye hedefiyle çıktığımız bu yolda, 2023 vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için kolları sıvadık. İlk günkü heyecanla, yeni başarılara imza atmayı arzu ediyor, aday adaylığı sürecinin şahsım ve memleketimiz açısından hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet özduran
Ahmet özduran - 3 yıl Önce

Seçimde hep aynı söz hizmete talip oluyorlar ondan sonra salla başını al maaşını kimse kimseyle ilgilenmiyor yandaş yalamslıgı başlıyor çoruma kim hayırlıysa o olsun

Adem
Adem - 3 yıl Önce

18 bin aylik maas super emeklilik hic dile getirdikleri sey degil. Yigidiseniz maasimi Corumdaki oksuzlere yetimlere dagitacagim bir kurusu bana nasip olmasin tek amacim hizmet deyin

SIRADAKİ HABER