‘Hastane mescidi Cuma’ya hazır’

AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Hastane mescit inşaatını inceledi.

‘Hastane mescidi Cuma’ya hazır’

AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yeni mescidinin Cuma günü ibadete açılacağını müjdeledi.

Bilindiği üzere vatandaşın şikayetine neden olan hastane mescidi ile ilgili haberler üzerine konuyu takip sözü veren Ceylan, hastanenin en güzel mekanının mescit olarak hizmete açılacağını ifade etmişti.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Başhekim Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar ve hastane yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette, inşaat çalışması son aşamalara gelen mescit çalışmasını yerinde inceledi.

240 erkek ve 40 bayan kapasiteli olan yeni mescit inşaatının Cuma günü biteceğini ve ibadete hazır hale geleceğini açıklayan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, yeni mescidin toplam 250 metrekarelik alana sahip olacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
YÜKSEL TAVUKCI
YÜKSEL TAVUKCI - 3 yıl Önce

Konunun hassasiyeti için takipçi olan sayın vekilimize teşekkür ediyorum. Önemli olan talebi inceleyip hassasiyetle sonuçlandırmaktır.

Çorum
Çorum - 3 yıl Önce

ALLAH razı olsun sayın vekilimize, ama o hastaneyi ve stadı oraya yaptıranlara bir vatandaş olarak hakkımı helal etmiyorum.

ÖĞRETMEN
ÖĞRETMEN @Çorum - 3 yıl Önce

orda arsan vardıda parasınımı ödemediler,calistında ücretnimi alamadın ne hakkı,muzaffer indi git iste hakkını

Adem
Adem - 3 yıl Önce

Hastaneye mescit yap çok güzel ama önce doktor ihtiyacını tamamla çocuk nörolojisi bölümü ac hala millet samsuna ankaraya gidiyor

SIRADAKİ HABER