Muhammed Fatih Temur güven tazeledi

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı 6. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Muhammed Fatih Temur yeniden başkanlığa seçilerek AK Parti’nin Çorum’da üst üste ikinci kez seçilen ilk gençlik kolları başkanı oldu.

Muhammed Fatih Temur güven tazeledi

M.BURAK YALÇIN

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı 6. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Muhammed Fatih Temur yeniden başkanlığa seçilerek AK Parti’nin Çorum’da üst üste ikinci kez seçilen ilk gençlik kolları başkanı oldu.

Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen kongreye AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay, ÇESOB Başkanı Recep Gür, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrenin divan başkanlığını Gençlik Kolları Koordinatörü Yusuf İbiş yaparken, üyeliklerine ise Ahmet Balaban, Tayfun Buğdüz, Belma Aygün ve Rabia Candan Şen seçildi.

Mehter gösterisiyle devam eden kongrede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video mesajı izletildi.

TEMUR: 2023, 2053, 2071 HEDEFLERİMİZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Kongrenin açış konuşmasını yapan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Temur, gençlik kolları olarak AK Parti'nin başarısı için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Bizim davamız, 'milletimizin gücünün üstünde güç tanımıyorum' diyen Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın davasıdır. Biz mazlumların yanındayız. Herkes sussa bile, biz AK gençlik olarak, dava adamları olarak gözümüzü yummayacak, sırtımızı dönmeyecek, mazlumların hakkını savunmaktan vaz geçmeyeceğiz. 2023,2053,2071 hedeflerimize durmadan yorulmadan koşarak var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Bu hedeflere hep birlikte ulaşacak güçteyiz” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar da kısa bir konuşma yaparak Muhammed Fatih Temur’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcımız Dilara Sina Tabak da kongrelerin birer bayrak yarışı olduğunu ve kongrelerde yenilendiklerini söyledi.

Kongrede geçmiş dönemde İl Gençlik Kolları başkanlığı yapan Mustafa Malkoç, Mustafa Mertek, Erhan Akar ve Ünal Yıldırım’a da plaket takdim edildi.

Konuşmaların ardından tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Temur, ikinci kez AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığına seçildi.

Temur’un yönetimi şu isimlerden oluştu: “Salih Çam, Onur Civan, Yunus Kurt, Çağrı Balcı, Muhammet Yusuf Keşlik, Ziya Kurak, Necip Çelik, Sefa Akış, Sefa Turbay, Serkan Yılmaz, Harun Reşit Buyrukçu, Ahmet Salih Aksoy, İlker Uyar, Muharrem Güçlü, Tugay Uysal, Mustafa Kayacı, Nuriye Köse, Rabia Candan Şen, Seda Nur Demir, Ebru Şahin, Sibel Öztaş, Şüheda Çetin, Belma Aygün, Yaren Şanver, Elif Büşra Erdemli, Remzi Özden, Beyza Şahbaz, Elif Yeter, Tuba Taş, Mücahit Şahinbaş, Ali Burak Kütükcü, Salih Baykal, Furkan Aslan, Kemal Özdoğan, Tayfun Buğdüz, Arif Yalvaçer, Tayyip Şener, Mert Küçükbenli, Muhammet Emin Aşgın.”

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 22:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
emre
emre - 3 ay Önce

korana akplilere bulaşmıyor sosyal mesafeye uymadan fotoğraf çekimi ve il hıfzı saha kararlarına uymadıkları için fotoğraftaki şahıslar için gereken idari cezalar uygulanmalıdır sayın vali bilginize

SIRADAKİ HABER