SP, Ulukavak’ta  seçim bürosu açtı

Saadet Partisi Ulukavak Mahallesi seçim irtibat bürosu, haftasonu düzenlenen törenle açıldı. Açılışa partinin Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, İl Başkanı Faruk Cıdık, İlçe Başkanı Orhan Sakınmaz ve çok sayıda partili katıldı.

SP, Ulukavak’ta  seçim bürosu açtı

Saadet Partisi Ulukavak Mahallesi seçim irtibat bürosu, haftasonu düzenlenen törenle açıldı. Açılışa partinin Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, İl Başkanı Faruk Cıdık, İlçe Başkanı Orhan Sakınmaz ve çok sayıda partili katıldı.

Açılışta konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Cıdık, “Saadet Partisi olarak hiçbir ittifakın içerisinde değiliz. 1389 seçim bölgesinde tek başımıza seçime giren tek partiyiz. Seçimleri kaybetmekte olan iktidar partisi oylarımız Saadet’e giderse halkımız uyanacak diye bizi olmadık ittifakın içerisinde göstermeye çalışıyor. Biz de diyoruz ki sizlerin boyalı basınları var, iktidar gücünüz var, kurduğunuz tuzağa kendiniz düşeceksiniz. Çünkü tuzak kuranların en hayırlısı Allah’tır. 1 Nisan sabahı belediyemiz 94’te olduğu gibi yeniden Milli Görüş’e emanet edilecek.” dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, “Bu seçim 40 yıllık esnaf dükkanını kapatmak zorunda kalan Ali amca ile paradan para kazanan rantiyeciler arasındadır. Bu seçim şeker fabrikalarını satanla, nolur satmayın diye mücadele edenler arasındadır. Bu seçim çocuğu üşümesin diye saç kurutma makinesini açıp çocuğuna veren sonra da yan odada intihar eden Emine Akçay kardeşim ile yandaşlara kömür dağıtanlar arasında olacaktır. Bu seçim bir türlü atanamadığı için intihar eden Merve Çavdar kardeşim ile devletin imkanlarını sömürenler arasında olacaktır. Bu seçim köy yolu kapalı olduğundan oğlunu hastaneye yetiştiremeyen ve cansız bedenini 16 kilometre taşıyan Muharrem Taş kardeşim ile aya dört geliş dört gidiş yol yapma soytarılığını dile getiren taş yürekliler arasında olacaktır. Bu seçim üçyüzü aşkın emekçi maden işçisi arkadaşına mezar olan, Soma madeninden çıkarıldığında sedyeye binerken "çizmelerimi çıkarayım mı?" diye söyleyen Murat Yalçın kardeşim ile "böyle ölümler bu işin tabiatında var" diyen kibir kulelerinde oturan beyefendiler arasındadır. Bu seçim mazlumla zalimin, bu seçim ahı olanlarla ah alanların, bu seçim suskun ile sesi çok çıkanların, bu seçim Allah'a kul gayrında hür olanlarla güce, makama, şöhrete tapanların seçimi olacaktır.” diye konuştu. 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haydar emmi
Haydar emmi - 3 yıl Önce

Milönü ne de büro açın. Sizi bekliyoruz.

milli görüş
milli görüş - 3 yıl Önce

milli olan ıle zilli olanın mücadelesi.milleti dindar görüntü ile aldatıp mağdur ettiniz. kızılırmak holding ortada karamollaya sorun. dürüstmüş.insanda utanma olur biraz.

SIRADAKİ HABER