Sungurlu köylerine ziyaret

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, seçime saatler kala Sungurlu’nun Demirşeyh, Türkhacılarhanı ve Eşme köylerini ziyaret etti. 

Sungurlu köylerine ziyaret

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, seçime saatler kala Sungurlu’nun Demirşeyh, Türkhacılarhanı ve Eşme köylerini z iyaret etti. 

Ceylan'a ziyarette AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, AK Parti İl ve Merkez İlçe teşkilatı eşlik etti.

Yapılan açıklamaya göre, her üç köyde de vatandaşlarla tek tek tokalaşan Ceylan, 24 Haziran için hem destek istedi, hem de köy halkının talep ve sorunlarını dinledi.

Köy halkına hitaben bir konuşma yapan Ceylan, "Biz iktidara geldiğimiz de kilit taşı oranı yüzde sıfırdı. Şimdi ise 1200 yerleşkemiz var, bunların yüzde 75'ni kilit taşı ile buluşturduk. 2019 yılı sonu itibariyle kilit taşı  olmayan yerimiz kalmayacak." dedi.

Bir köylü vatandaşın, "Doğalgaz istiyoruz" sözü üzerine konuşan Ceylan, "Biz hayal denilenleri gerçekleştirdik. Bu isteği neden gerçekleştirmeyelim" diye konuştu.

Köy halkını refaha kavuşturduklarını  belirten Ceylan, "Köylü bu ülkenin efendisidir diye çıktığımız bu yolda, kırsal kesimdeki vatandaşlarımızın da her hizmetten yararlanması için çaba sarf ettik. Şehirde ne varsa köyümüzde de olması için çalıştık ve çalışmayada devam ediyoruz. Bu hizmetlerin artarak devam etmesi için 24 Haziran'da desteklerinizi bekliyoruz." dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER