Aşkın’lı milli takım Avrupa Şampiyonasında fırtına gibi

Taekwondo Paralimpik Milli Takımı Teknik Direktör İlhan Aşkın yönetiminde Avrupa Şampiyonasında toplam 25 madalya kazanarak takım halinde birinciliğin sahibi oldu.

Aşkın’lı milli takım Avrupa Şampiyonasında fırtına gibi

HALİL ÖZTÜRK
Taekwondo Paralimpik Milli Takımı Teknik Direktör İlhan Aşkın yönetiminde Avrupa Şampiyonasında toplam 25 madalya kazanarak takım halinde birinciliğin sahibi oldu.

İstanbul’da bir hafta süren 9. Avrupa parataekwondo şampiyonasında milli takım teknik direktörü İlhan Aşkın yönetiminde yedi altın, yedi gümüş ve 11 bronz olmak üzere toplam 25 madalya ve üç kupa kazandı.

Paris 2024 Olimpiyatları için 40 puan topladıklarını belirten milli takım teknik direktörü İlhan Aşkın Tokyo Olimpiyatlarındaki başarılarını artırarak devam ettirmek için şimdiden hazırlıklara başladıklarını belirterek Avrupa Şampiyonasının bu anlamda son derece iyi bir sınav olduğunu söyledi.

İstanbul’da yedi kez İstiklal Marşı’nı söyleten 25 kez bayrağı göklere çektiren milli takımın tüm sporcularını teknik heyetini ve ülkemizde bu büyük organizenin yapılmasına büyük katkı veren kendilerinin her zaman yanında olan Federasyon Başkanı Prof Dr. Metin Şahin’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2021, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER