Bahri Kaya ile yollar ayrıldı

Çorum FK’da üçüncü Bahri Kaya dönemide sona erdi.

Bahri Kaya ile yollar ayrıldı

Çorum FK’da üçüncü Bahri Kaya dönemide sona erdi.

Ergene Velimeşespor mağlubiyetinin ardından Kırmızı Siyahlı kulüpten yapılan açıklamada Bahri Kaya ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığı açıklandı.

21 Mart 2019’da kırmızı siyahlı takımla anlaşan ve ligin kalan haftalarındaki performansı ile play-off oynama başarısı kazanan Bahri Kaya Serik Belediyespor ile oynanan final maçında penaltılarda Çorum FK’yı 2. lige taşımayı başardı.

Geçtiğimiz sezonda kırmızı siyahlı takımla anlaşan Teknik Direktör Bahri Kaya sezon başında görevi bıraksa da Başkan Fatih Özcan’ın devreye girmesi ile yeniden takımın başına döndü. Geçen sezonun ikinci yarısının başında kırmızı siyahlı takımdan ayrılan Bahri Kaya ile hemen ardından bu sezon için yeniden anlaşma sağlandı ve üç yıllık proje doğrultusunda çalışmalara başlandı. Bu sezonda iddialı bir kadro kurarak sezona giren tecrübeli teknik adam ile ilk yedi hafta sonunda toplanan 7 puan ve son olarak Ergene Velimeşespor deplasmanında alınan mağlubiyetin ardından yollar ayrıldığı açıklandı.

Bahri Kaya ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrılmasının ardından Çorum FK’da Teknik Direktör arayışları başladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasip
Hasip - 1 ay Önce

Olması gereken di olmuş.Her iki tarafa da iyi olmuş...

Esnaf
Esnaf - 1 ay Önce

Çok fark açıldı MANİSA ile artık şampiyonluk mümkün gözükmüyor hoca ile ayrılmak doğru karar veremedi birşey, BAHRİ hoca hedef hocası değildi zaten hayırlısı olmuş...

Ümit ak
Ümit ak - 1 ay Önce

Gerçekten haketmiyordu.ayrılık yakışmadı bu sezon izlediğim maçlarda Çorum sporun. Şansızlığı üstündeydi Kocaeli ve Velimeşe Maçının sonuçları tam tersi olması gerekiyordu.futbol şansı ve takım içindeki yeteneksiz futbolcular sayesin de hoca ya gülegüle dedik.yolun açık olsun bahrı hocam

Haluk şerbetci
Haluk şerbetci - 1 ay Önce

Bu KADAR VERİLEN YETKİYE RAĞMEN 12 PUAN AÇILDI FARK 2. LİĞDE HİÇBİRŞEY VEREMEDİN BSHRİ HOCA,BAŞKA BİR HOCANIN ELİNE BU FIRSAD GEÇİP VERİLSRYDİ KAFA KAFAYA GİDİYORDUK GÖNDERİLMEN ÇOK YERİNDE KARAR..

Taraftar 19
Taraftar 19 - 1 ay Önce

Bahri hoca geçen sene kötü bir kadro ile iyi işler çıkardı. Bu sezon geç transferlerden dolayı takım oturmadı. Şanssız mağlubiyetlerde üstüne tuz biber oldu. Bahri hocaya emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sportif direktör olarak kalsa daha iyiydi.

Hasan akça
Hasan akça - 1 ay Önce

Bahri hoca gibi bir adamı asla bulamazlar.Kimin gitmesi geldiği belli ama diyecek söz yok.

Yorum
Yorum - 1 ay Önce

Yazık sabır edilseydi iyiydi bizim kale ve defans sorunlu herhalde çok goı yiyor takım

SIRADAKİ HABER