Bakan’dan Erdin’e ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu Çorum ziyaretleri kapsamında Dünya ikincisi Çorumlu güreşçi Fatih Erdin’i evinde ziyaret etti.

Bakan’dan Erdin’e ziyaret

YÜKSEL BASAR
Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu Çorum ziyaretleri kapsamında Dünya ikincisi Çorumlu güreşçi Fatih Erdin’i evinde ziyaret etti. Programın sarkması nedeni ile gece geç saatlerde gerçekleşen ziyarete Vali Mustafa Çiftçi, AK Parti  Çorum milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Zeki Gül ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer'in de eşlik ettiği ziyarette Erdin ve ailesiyle sohbet eden Kasapoğlu, milli güreşçiye spor yaşamında başarılar diledi. 


Geçen yıl Macaristan’da düzenlenen Dünya Serbest Güreş Şampiyonasında 86 kiloda sıkletinde ikinci olarak gümüş madalya kazanan Fatih Erdin’i ziyaretinde Bakan Kasapoğlu bu başarısının devamını diledi ve devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
Ziyaret sırasında Bakan Kasapoğlu, Fatih Erdin’in ailesi ilede sohbet etti ve böyle başarılı bir sporcu yetiştirdikleri için kendilerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER