Başkanlar birlikte izledi

Yeni Çorumspor’u Kocaelispor deplasmanında çok sayıda futbol sever yalnız bırakmadı. Maçı izleyenler arasında üç başkanın birlikte olması dikkat çekti.

Başkanlar birlikte izledi

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor’u Kocaelispor deplasmanında çok sayıda futbol sever yalnız bırakmadı. Maçı izleyenler arasında üç başkanın birlikte olması dikkat çekti. Yeni Çorumspor’un isim değişikliğinden önceki son başkanı olan Ömer Balaban, Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın Kocaelispor maçını birlikte izlediler. Üç başkanla birlikte Yeni Çorumspor Sportif Direktörü Hamit Işık, Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın ile birlikte Başkan Fatih Özcan’ın eşi ve çocuklarıda takımlarını yalnız bırakmadılar.


Başkan’a sulu kutlama

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan Kocaelispor galibiyeti sohrasında soyunma odasında kelimenin tam anlamı ile suyla yıkandı.  Final yükselme sevincini yaşamak ve futbolcuları kutlamak için soyunma odasına giren Fatih Özcan tüm futbolculara sarılarak başarılarından dolayı kutladı. Bu kutlama sırasında diğer futbolcuların sulu şakaları sonucunda başkan Özcan baştan aşağı suyla ıslandı. Buna rağmen soyunma odasında futbolcularla birlikte galibiyeti ve finali kutlayan Özcan daha sonra karakola alınan taraftarı getirmek için staddan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER