Çorum Belediyespor kaldığı yerden devam

İlk etap ha­zır­lık­la­rı­nı ta­mam­la­yan Ço­rum Be­le­di­yes­por, ikin­ci etap ha­zır­lık­la­rı­na dün yap­tı­ğı tek an­tren­man­la baş­la­dı.

Çorum Belediyespor  kaldığı yerden devam

FA­TİH BAT­TAR
İlk etap ha­zır­lık­la­rı­na 10 Tem­muz Sa­lı gü­nü baş­la­yan ve yo­ğun bir ça­lış­ma prog­ra­mı ger­çek­leş­ti­ren kır­mı­zı si­yah­lı­lar, 21 Tem­muz Cu­mar­te­si gü­nü yap­tı­ğı tek an­tren­ma­nın ar­dın­dan 2 gün­lük iz­ne çık­mış­tı. İz­ni dün so­na eren fut­bol­cu­lar, iki gün­lük ara­nın ar­dın­dan ak­şam sa­at­le­rin­de ger­çek­leş­ti­ri­len an­tren­man­la bir­lik­te 2.etap ha­zır­lık­la­rı­na baş­la­mış ol­du.
5 Ağus­tos Pa­zar gü­nü­ne ka­dar de­vam ede­cek 2.etap ha­zır­lık­la­rı­nın ar­dın­dan Ço­rum Be­le­di­yes­por, 8 Ağus­tos'ta An­ka­ra’ya Kı­zıl­ca­ha­mam Kampı’na gidecek. Kırmızı Siyahlılar burada 19 Ağus­tos'a ka­dar kamp ya­pa­cak. Ço­rum Be­le­di­yes­por'un kamp­ta ha­zır­lık­ maç­la­rı oy­na­ma­sı bek­le­ni­yor.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 12:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Teyo Pehlivan
Teyo Pehlivan - 4 yıl Önce

Bu kafayla giderse Çorum B.spor daha çoook nal toplar.hoca değişiyor ama kafa değişmiyor.Alt yapıda pırlanta gibi hem de 5-6 hafta öncesinden şampiyon olmuş bir u19 var ama bir tek Çorum b.spor yetkilisi gelip bu çocukları izlemedi ve de değerlendirmedi. eee para çok nasıl olsa dışarıdan bilmem hangi takımın menejerinin poh pohladığı yedek kulübesinden bile çıkamamışlar veya hocaya hacıya bacıya yakın kim varsa Çorum spora gelirse olacağı bu bakınız bu sene de göreceğiz daha 10 hafta olmadan bu hoca yok. 260 bin nüfuslu bir ilin takımının buralarda olması çok acı bir durum yetkililer zaten kendi havasında kime ne diyeceksin.kendi kendimize hayıflanıyoruz işte.

SIRADAKİ HABER