Çorum FK Ahlatcı ile yeniden anlaştı

Çorum FK yeni sezon için Ahlatcı Holding ile göğüs reklamı konusunda yeniden anlaştı.

Çorum FK Ahlatcı ile yeniden anlaştı

HALİL ÖZTÜRK

Çorum FK yeni sezon için Ahlatcı Holding ile göğüs reklamı konusunda yeniden anlaştı. Kırmızı Siyahlı takım yeni sezonda da Ahlatcı göğüs reklamı formalar ile sahaya çıkacak. Detaylar imza töreninde açıklanacak.Çorum FK’ya Ahlatcı Holding desteği bu sezonda devam ediyor. Kırmızı Siyahlı takım yeni sezonda da göğüs reklamı konusunda Ahlatcı Holding ile anlaştı.

Kulüp sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ‘2020-2021 sezonu forma göğüs sponsorluk anlaşması için bir araya gelen Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Ahlatcı, Başkan Yardımcısı Ahmet Emin Ahlatcı ve Kulüp Başkanı Fatih Özcan ile yapılan görüşmeler neticesinde, yeni sezonda da forma göğüs reklamı için Ahlatcı Holding ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmanın detayları önümüzdeki günlerde yapılacak olan imza töreninde açıklanacaktır’ denildi.
Geçtiğimiz sezon da Çorum FK’nın ana sponsoru olan Ahlatcı Holding göğüs reklamı olarak imzaladığı anlaşma doğrultusunda kulübe yaklaşık 1 milyon 600 bin liralık katkı sağlamıştı. Yeni sezon için anlaşmanın detaylarının önümüzdeki günlerde yapılacak imza töreninde açıklanacak.

Kırmızı Siyahlı kulübün bu sezon yaptığı kadro yapılanması sonucunda ekonomik olarak bütçeye dahil edilen  bu sponsorluk anlaşmasının hayata geçmesi gerek Başkan Fatih Özcan ve yönetimi gerekse camiayı son derece mutlu etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 12:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftarlar
Taraftarlar - 6 ay Önce

Tek yol ARTIK ŞAMPİYONLUK,PLAY OF BİLE KESMEZ BİZİ BAŞKAN EPEY YARDIMLAR YAPILDI ŞAHISLARDAN,BELEDİYEDEN,SPONSORLARDAN BU FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRMEK GEREK O YIL BU YIL ARTIK MAHAZERET YOK...

Taraftar
Taraftar - 6 ay Önce

Bu KADAR VERİLEN YARDIMLARA KARŞILIK ŞAMPİYONLUK GELMESSE SN BAŞKAN BU KENT KABULLENEMEZ TESİSSE TESİS,YARDIMSA YARDIM,OYUNCUYSA OYUNCU ALINDI,TEK BAŞARI ŞAMPİYONLUK...

Kadri atılmış
Kadri atılmış - 6 ay Önce

FATİH ÖZCAN, SENİNDE BU KADAR ALDIĞIN GÜZEL YARDIMLARDAN SONRA BAHRİ HOCA GİBİ BAHANEN KALMADI TEK HEDEF ARTIK ŞAMPİYONLUK DUR,bekliyoruz,başarılar...

SEMİH öncel
SEMİH öncel - 6 ay Önce

Ya MEMLEKET ÇOCUĞU OLARAK ŞAMPİYONLUL İSTEDİĞİMİ YAZIYORUM HEMEN???? BU YANDAKİ İŞARET ŞAMPİYONLUK İSTEMEYELİM Mİ,BAŞARI İSTEMEYELİM Mİ KÖTÜLEMİYORUX SRKADAŞLAR ŞAMPİYONL OLUN DİYORUZ.

SIRADAKİ HABER