Çorum FK'da yeni yönetim belli oldu

Çorum FK'da yeni yönetim belli oldu. Kulüp Başkanı Oğuzhan Yalçın bir basın toplantısı düzenleyerek yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

Çorum FK'da yeni yönetim belli oldu

Çorum FK'da yeni yönetim belli oldu.

Kulüp Başkanı Oğuzhan Yalçın bir basın toplantısı düzenleyerek yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı. 

Oğuzhan Yalçın başkanlığındaki Çorum FK yönetim kurulunda 15 isim yer aldı.

Yönetim Kurulu'nda Yılmız Özkul As Başkan, İsmail Kabakçı Mali As Başkan, Mustafa Ercan Başkan Yardımcısı, Akın Panmaksız Genel Sekreter, Tuğrul Topuz Basın Sözcüsü, Hasan Serdar Yılmaz Reklam ve Satış Sorumlusu, Hikmet Burhan Kaya Pazarlama ve İş Geliştirme Sorumlusu, Satılmış Yiğitoğlu Ulaşım Sorumlusu, Savaş Özdemir Halkla İlişkiler, Halis Öksüz Taraftar Sorumlusu, Salih Öztürk Alt Yapı Sorumlusu, Yönetim Kurulu üyeleri Serdar Koçak, Hasan Yüksel, Sayit Barandak ve Kadir Delibaş.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şehr-i Müdafaa 1967
Şehr-i Müdafaa 1967 - 1 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun.

Bekir
Bekir - 1 ay Önce

OĞUZHANI NE DİYE ALDLAR Kİ DÜNÜN MENEJERİ ŞİMDİ BAŞKAN OLMUŞ NE KADAR GÜLÜNÇ BİR DURUM YA KAĞIT ÜZERİNDE BİLİYORUZ AMA BU TAKIM MURAT IN ÇORUMLA BİR ALAKASI KALMADI Kİ O DA İLERDE BİRİNİ BULUP SATACAK KAR EDECEK BABASININ HAYRINA YAPMICAK BU İŞİ BEN ESKİ ÇORUMSPORUMU ARIYORUM ARKADAŞ ÇAKMA ÇORUM FK BENİ AÇMAZ KLÜP TİCARİ OLMUŞ TARAFTAR KULLANILIYOR SOĞUTTUNUZ BİZ FUTBOLDAN arkadaş soğuttunuz ,,FATİH arkadaş baktı bu işin altından kalkamayacak sattı uçtu gitti hemen bu takım İÇİN servetimi tüm harcarım diyo du ne oldu FATİH ÖZCAN sattın parayı aldın gittin..

SIRADAKİ HABER