Emre Okur’un fiyatına indirim

Ara transfer döneminde kadroya katılan ve aldığı ücretin takım içindeki dengeleri bozmasının ikinci yarıdaki düşüşte en büyük etken olarak gösterilen Emre Okur ile görüşen yönetim fiyatta indirime gitti.

Emre Okur’un fiyatına indirim

Çorum Belediyespor’da ara transfer döneminde Pendikspor’dan kadrosuna kattığı Emre Okur’un anlaşmasında indirime gidildi. Ara transfer döneminde kadroya katılmasına karşın aldığı yüksek ücret nedeni ile takım içinde dengeleri bozduğu ve takımın ikinci yarısındaki düşüşün nedenleri arasında gösterilen Emre Okur ile yönetimin bu konuyu görüştüğü açıklandı.
Açıklamada şu görüşlere yer verildi ‘Emre Okur ile yaptığımız görüşmeler sonrası anlaşmasında mali olarak ciddi bir rakam üzerinden indirime gitme kararı almış bulunmaktayız. Bu futbolcumuz da bizim bu yaklaşımımıza olumlu yönde destek verdi. Kendisi de zaten gerçek performansına ulaşamadığının farkında olduğunu ifade etti. Bundan sonraki süreçte de takıma en üst düzeyde katkı sağlamak adına elinden geleni yapacağını ve bu doğrultuda daha da çok çalışacağını bizlere ifade etti’ denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER