Eti Lisesi, Orduspor maçı pazartesi gününe alındı

Bölgesel Amatör Ligde temsilcimiz Eti Lisesi Gençliksporun bu hafta Orduspor ile oynayacağı maç Futbol Federasyonu tarafından pazartesi gününe alındı.

Eti Lisesi, Orduspor maçı pazartesi gününe alındı

HALİL ÖZTÜRK

Bölgesel Amatör Lig’de temsilcimiz Eti Lisesi Gençlikspor’un bu hafta Orduspor ile oynayacağı maç Futbol Federasyonu tarafından pazartesi gününe alındı.

Ordu 19 Eylül Stadı’nda pazar günü 3. lig 2. grupta Yeni Orduspor’un Anagold Erzincanspor ile oynayacağı kritik maç için Yeni Orduspor kulübü Eti Lisesi ile temasa geçerek saha zemininin bozulmaması için Orduspor ile oynayacakları maçın pazartesi oynanmasını rica etti.

Bu talebi Eti Lisesi kabul edince Orduspor ile temsilcimizin oynayacağı BAL 4. grup maçı pazartesi günü saat 14’de 19 Eylül Stadı’nda oynanacak. Eti Lisesi ligden direk düşmemek adına Orduspor ile oynayacağı maç büyük önem taşıyor. Kırmızı Siyahlı temsilcimiz bu maçı kazanması halinde ligde ateş hattından kurtulmak adına büyük bir avantaj yakalayacak.

Eti Lisesi Teknik Direktörü Yetkin Özbey Orduspor maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini ve hedeflerinin bu deplasmandan galibiyet ile dönerek ateş hattından çıkmayı başaracaklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER