Fatih Özcan göreve devam edecek

Çorum FK’da yaşanan kötü sürecin ardından belirsizlikler yavaş yavaş ortadan kalkıyor.

Fatih Özcan göreve devam edecek

Çorum FK’da yaşanan kötü sürecin ardından belirsizlikler yavaş yavaş ortadan kalkıyor.

Ligin son dokuz haftasında alınan yedi mağlubiyet ile sarsılan kırmızı siyahlı kulüpte yaşanan olumsuzluklar Hacettepe maçının ardından da devam etti.
Hafta içinde göreve getirilen Teknik Direktör İsmail Güldüren ve ekibi maçın ardından yaşananlar üzerine görevi bırakma kararı aldı. Genç teknik adam görevi bıraktığını açıkladığı sosyal medya paylaşımında ‘Yönetimin 6 futbolcuyu kadro dışı bırakacağı, başkan ve başkan yardımcısının aktif görev almayacağını bildirmesi üzerine görevi bırakma kararı aldık’ dedi.

Bu paylaşımın ardından kulislerde Başkan Fatih Özcan ve Başkan Yardımcısı Oğuzhan Yalçın’ın da görevi bıraktığı belirtildi. Açıklamaların ardından ise Başkan Özcan’a yakın kaynaklar istifa olmadığı ancak görev değişikliğinin gündemde olduğu belirtildi.

Ankara’da ikili zirve
Maçın ardından lojmanda bir toplantı yapan Başkan Fatih Özcan, 2. Başkan Mustafa Şeker ve Başkan Yardımcısı Oğuzhan Yalçın gece geç saatlerde birlikte Ankara’ya gittiği öğrenildi. Başkan Özcan yaşanılanların sıcağı sıcağına karar vermemek için maç gecesini dinlenerek geçirdiği ve dün öğleden sonra 2. Başkan Mustafa Şeker ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi.

‘Bu aşamada kulübü bırakmak ihanet olur’
Başkan Özcan’ın ligdeki durumları ve düşme hattına yakın olmaları nedeni ile bu aşamada kulübü bırakmanın ihanet olacağını belirterek krizden çıkış için sezon sonuna kadar bir formül bulmaya çalıştığı öğrenildi. Özcan’ın sezon sonuna kadar görevi 2. Başkan Mustafa Şeker’e devrederek dinlenmesinin bir ihtimal olduğu, diğerinin ise bu zor dönemde camianın birlik ve beraberlik içerisinde olması için Başkan Özcan’ın sezon sonuna kadar göreve devam etmesi olduğu belirtildi.

Oğuzhan Yalçın geri plana çekilecek
Son dönemde eleştirilerin ve tepkilerin odağındaki isin 2. Başkan Oğuzhan Yalçın’in ise bir süre dinlendirilmesi gündemde. Başkan Özcan’ın dün yaptığı görüşmelerde bu tepkileri dindirmek ve camianın birlikteliğini sağlamak için Oğuzhan Yalçın’ı dinlendirmek ve geri plana çekmeyi planladığı öğrenildi. Ayrıca Hacettepe maçının ardından taraftarlarla tartışan Stadyum ve Store’den sorumlu müdür Özgün Yıldırım’ın da görevine son verileceği gelen bilgiler arasında.

4 oyuncu kadro dışı bırakılacak
Kırmızı Siyahlı kulüpte Hacettepespor maçında taraftar ile bağı kopan ve performansları ile tepki çeken dört futbolcu ile yolların ayrılması gündemde. Dün Ankara’da yapılan görüşmelerde bu isimlerin belirlenmesi için detaylı bir görüşme trafiği yapıldığı bu isimlerinde kamuoyuna bugün açıklanacağı belirtildi.

Serkan Geldi de  istifa etti
Öte yandan Hacettepe maçının ardından yaşanan kaos sonunda Kulüpte Taraftardan Sorumlu Yönetici olarak görev yapan Serkan Geldi de görevinden istifa etti. Geldi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Gördüğüm lüzum üzerine Çorum FK’daki görevimden istifa ettim’ diye açıklama yaptı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 18:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan DANIŞ
Adnan DANIŞ - 3 yıl Önce

Hepiniz çekin gidin artık ya kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz yok mu Çorum’da aklı başında zırt pırt bıraktım istifa ettim demeyecek aklı başında adamlar kimlere kalmış ÇORUM daki sporumuz çocuk oyuncağı mı bu ya

Öz Çorumlu
Öz Çorumlu - 3 yıl Önce

Sayın Başkanım,Çorumspor sevdanızdan ve iyi niyetinizden hiç şüphem yok.Hatta siz başkan olmasaydınız değil 2.lige çıkmak belki de amatöre düşerdik.Madem hedef büyüttük,1.lige çıkmak istiyoruz,bu iş sistemli ve koordineli çalışma ve ekip işi.Geçmiş yılılarda futbol oynamış, gerek futbol bilgileri gerekse kişilikleriyle kendini ispatlamış Çorum'umuzun değerlerinden yararlanılabilir.Bunlardan aklıma gelenler Remzi Karahan,Kenan Aşkan,Yaşar Kabakçı,Mustafa Doğan,Altan Çoban,Buğra Erdoğan,Nedin Köseoğlu,Vedat Aşkan gibi.Bu arkadaşlardan futbolcu araştırması,takibi ve rakip takımların maçlarını izleme ekibi kurulabilir.Şimdiden bu ekipler kurularak çalışmalara başlanıp gelecek yılın planlaması buna göre yapılırsa emin olun çok faydası olacaktır.Her şey büyük ve güçlü Çorumspor için.

Abdi
Abdi - 3 yıl Önce

Bu Başkan da KABAK tadı veriyor hep,bir bırakıyor ,bir geliyor,ne bu böyle Yöneticilik böyle mi olur tutarlı ve duruşlu olmak gerek

Hasan Ağa
Hasan Ağa - 3 yıl Önce

Fatih başkan dur bir yere gitme sakın Çorum futbolunun size ihtiyacı var

Sıtkı
Sıtkı - 3 yıl Önce

BU TAKIMIN ÇORUMUN TAKIMI OLMADIĞI NET BELLİ ARTIK ÇORUMSPOR OLSA BUNLAR OLURMUYDU OLMAZDI TAKIMI SATIN ALMIŞLAR ÜZERLERİNE GEÇİRMİŞLER ARTIK BÖYLE OYUNCAK GİBİ OYNUYORLAR MAÇA FALAN DA GELMİCEZ ZATEN

Samed
Samed - 3 yıl Önce

Güven verici yanını bir düşün 5 defa istifa ediyorum dediniz 6 defa geldiniz yine LÜTFEN TUTARLI OLUN FATİH BEY bu tür şeyler güven zedelenmesi yaşatır size karşı öyle bir algı da oluştu Çorum’da..yinede play of için zaman var kapatılabilinir başarılar..

Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Tabiki devam edecek etmeli.Başkanım sana terbiyesizlik yapanlara asla kulak asma.Ben şunu anladım.Bu şehre kim iyilik ederse taşlanıyor.Kim birşey yapmazsa hiç birşey denmiyor.Dolayısıyle Çorum da kalkınamıyor.Yıllardır bu takım 3.ligde süründü.O zamanlar neredeydiniz EYY Fatih başkan düşmanları.Adam gelir gelmez 2.lige çıkardı Çorumu.Size iyilik yaramaz nankörler.Bir bıraksın bak takım nasıl çakılıyor amatöre.O zaman kına yakarsınız.Tmm.Sizi gidi menfaatçiler siziii.

hattusa 19
hattusa 19 - 3 yıl Önce

Zorluklar herzaman baskalarina kolaylik olur diger takimlarin zor maclari daha ileride bekliyor playoff icin son 100 metre depar atan kazanir hizli kaleyi zorlayan oyunculara cok gorev dusuyor onlar atarsa diger oyuncular hizla toparlanir

SIRADAKİ HABER