‘Galibiyetle başlamak istiyoruz’

Yeni Çorumspor Teknik Direktörü Mehmet Aurelio iki etap halinde yaptıkları kampın son derece verimli geçtiğini bugünden itibaren ise ikinci yarının ilk maçında Muğlaspor ile oynayacakları maça motive olacaklarını söyledi. İkinci yarı mücadelenin çok daha zorlu geçeceğini belirten Aurelio galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.

‘Galibiyetle başlamak istiyoruz’

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor Teknik Direktörü Mehmet Aurelio ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istediklerini bunun içinde çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüklerini söyledi. Aurelio ilk etabını Çorum ikinci etabını Antalya’da yaptıkları yoğun çalışma programı ile ikinci yarıya hazırlandıklarını belirterek ‘Antalya kampının ilk etabını sorunsuz bir şekilde geç irdik, artık lig haftasına girdik ve bugünden itibaren Muğlaspor maçının hazırlıklarına başladık.
Ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istiyoruz bunun içinde taktiksel çalışmalara ağırlık vereceğiz. Biz hedefli bir takımın ve her maça kazanmak için çıkarız. İkinci yarıda her maç çok zorlu geçecektir her takımın farklı hedefi olacak. Bu yüzden kolay maç olmayacaktır.


Devre arasında eksik bölgelerimize gerekli takviyeleri yaptık. Yeni katılan arkadaşlarında uyum sürecini kısa sürede atlatmaları bizim açımızdan son derece olumlu bir gelişme oldu. Antalya’da bir hafta sürecek Muğlaspor maçının hazırlıklarını tamamen galibiyet üzerine yapacağız ve bunuda başaracak güçteyiz’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet
Muhammet - 2 yıl Önce

Zaten yenemeden topl eşyalarını hemen memleketine hoca tahammülümüz yok artık zaten puan farkı olmuş 11 yenip gelmelisin başkası kurtarmaz

19
19 - 2 yıl Önce

Orta saha orta saha orta saha
Sağlam bir beyin maestro lider lazım
Orta sahayaaaaaaa

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

Forvetide unutmayalım.Yakup sakatlansa nolucak?

Bekir
Bekir - 2 yıl Önce

Bu hocayla bir yere varamayız yazın bir tarafa Muğla’yı yenemesek yazık

Orhan tut
Orhan tut - 2 yıl Önce

OĞUZHAN denilen bir oyuncu var orta sahanın dinamosuymuş ya bizle kafa mı yapılıyor OğuzHAN denilen oyuncu bırak koşmayı yürümüyor bile adam bitik bitik sn YÖNETİM-hoca

SIRADAKİ HABER