Kritik görüşme bugün

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan bugün Ahmet Ahlatcı ile kritik bir görüşme yapacağını açıkladı.

Kritik görüşme bugün

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor’da kritik görüşme bugün yapılacak. Kulüp Başkanı Fatih Özcan’ın geçtiğimiz günlerde söylediği Çorum Babayiğidi ismini önceki akşam açıkladı.
Başkan Fatih Özcan bu ismin Ahmet Ahlatçı olduğunu kendisi ile detaylı görüşmenin bugün olacağını söyledi. Özcan ilk görüşmelerinde Ahlatçı’nın 2023 Çorum vizyonu konusunda bilgiler verdiğini bu doğrultuda Yeni Çorumspor’un önemini vurguladığını söyledi.
Özcan bugün yapacakları görüşmede kulübün son durumu yeni sezon projeleri ve gerekli olan bütçe konusunda bilgi vereceklerini  bu görüşme sonucuna görede yeni sezonun yol haritasının belirleneceğini belirtti. Başkan Özcan bu görüşmenin ardından kamuoyuna gerekli bilgilendirmenin yapılacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
emre
emre - 1 yıl Önce

kazandığı parayı çoruma harcayan bir insan ahlatçı tebrik ediyorum on numara insan çorumda taş üstüne taş koyan tek diyebilirim

sezer
sezer - 1 yıl Önce

En güzeli Başkan Ahmet AHLATCI
Başkan yardımcısı:Fatih ÖZCAN
Kesin 2 yıl sonra Süper lig deyiz.İnşAllah olur.

Sezer
Sezer - 1 yıl Önce

Sayın Ahlatcı başkan Fatih bey başkan yardımcısı olsun 2 sene de Süper ligdeyiz.Gelsin paralar.Bu kadar basit.

Enver kılıç
Enver kılıç - 1 yıl Önce

Ahmetkardeşim Türkiye’deki ve yurt dışında taşıyan Çorumlular senin
Evetbençorumsporun başkanı olacağım diye müjdeli haberini bekliyor çorumumuzun yiğit evladı

Takipci
Takipci - 1 yıl Önce

Ozcan baskan 2015/2016 alt yapldan gelen eyup clnara sans vermediler bu sene eyup clnara sans verin ben cok takip ettim cocuk yetenekli genc fotbolda cok iyi inanln pisman olmazslnlz top oynamam ama bir gorusde kimin iyi top oynadlgl cok iyi bilrim saygllar

SIRADAKİ HABER