Maç Sonucu ⚽

Yeni Çorumspor ligde üst sıralarda yer bulmak adına büyük önem taşıyan maçta  Afjet Afyonspor ile Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stad’ında karşılaşıyor. 

Maç Sonucu ⚽

Yeni Çorumspor ligde üst sıralarda yer bulmak adına büyük önem taşıyan maçta  Afjet Afyonspor ile Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stad’ında karşılaşıyor. 

Ligde üçüncü ve dördüncü sırada bulunan iki takımın bu zorlu maçını Tekirdağ bölgesi hakemi Ozan Bileyici yönetiyor.  Yeni Çorumspor ligin 11. hafta maçında yarın sahasında Afjet Afyonspor ile karşılaşacak. Kırmızı Siyahlı takım geçen hafta sonu Hekimoğlu deplasmanında mağlup olarak rakibine bıraktığı üçüncülüğü kazanmak için Afyonspor maçını kazanmaktan başka düşüncesi yok.
Dakika 8: Yeni Çorumspor Murathan'ın attığı golle 1-0 öne geçti.                                                                                                                   

Dakika 28: Afyonspor penaltıdan beraberliği sağladı.       

Dakika 31: Çorumspor Kerem Çağatay'ın attığı golle yeniden öne geçti.                                                                                                     

Dakika 70: Yeni Çorumspor Kıvanç'ın golüyle farkı 2'ye çıkardı.                                                                                                           

Dakika 78: Mikail'in frikikten attığı golle fark 3'e çıktı.                                                                                                                               

Dakika 89: Afyonspor farkı 2'ye indirdi 4-2

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2019, 15:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
19
19 - 12 ay Önce

Maç güzeldi ortamda güzeldi fakat güzel olmayan yapılan anonsta stada gelen biletli izleyici sayısının 1600 kişi olduğu defalarca anons edildi baktığımızda stadta enaz 3000 kişi var ama biletli izleyici 1600 kişi bu nasıl olur diye düşünüyor insan.Bu kadar beleşci fazla değilmi?Kim bunlar?Biz bilet alıp gidiyoruz enayimiyiz?İnsanlar bunu soruyor.Ayrıca dikkat çeken diğer husus protokol üstüste insan dolu bu kadar avantacı ne yapıyor maçta tezahurat yok destek yok ne işe yararlar.Benden şimdiden söylemesi açık tribünde maç izleyen biri olarak uyarıyorum ilgilileri durum böyle devam ederse biletli seyirci maça gelmez taraftarlar arasında bu durum konuşuluyor.10 tl vermakten kaçan maça gelmesin sadece ahmet ahlatçının desteği ile bu iş yürümez ahkam kesenlere duyurulur .

SIRADAKİ HABER