Muhammed Mahmut Sert’ten iki madalya

Çorum Belediyesi Gençlikspor’un İşitme Engelli Badmintoncusu Muhammet Mahmut Sert Gençler Türkiye Şampiyonası’nda tek erkeklerde bronz çift erkeklerde ise gümüş madalya kazandı.

Muhammed Mahmut Sert’ten iki madalya

HALİL ÖZTÜRK
Çorum Belediyesi Gençlikspor’un İşitme Engelli Badmintoncusu Muhammed Mahmut Sert bu yılda Türkiye Şampiyonası’nda iki madalya kazandı.
30 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında Mersin’de yapılan İşitme Engelli Gençler Türkiye Badminton Şampiyonası’nda mücadele eden Çorum Belediyesi Gençlikspor Kulübü sporcusu Muhammed Mahmut Sert tek erkekler kategorisinde üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Sert çift erkeklerde ise Çankırı Karatekin Üniversitesi’nden Muharrem Tuna ile birlikte finalde kaybederek ikinci oldu ve gümüş madalya kazandı.
Çorum Belediyesi Gençlikspor Badminton Antrenörü Barış Boyar sporcusunun geçen yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye Şampiyonası’nda kürsüye çıkmayı başardığını belirterek bu çalışmalarında kendilerine destek veren Milletvekili Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Kulüp Başkanı Nadir Solak ve Belediye Spor İşleri Müdürlüğü personeline, Okul Müdürüm Sefa Kayalı ve tüm idarecilere teşekker etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER