‘Olağanüstü hal ilan ediyoruz’

Başkan Fatih Özcan önlerinde yedi haftalık kritik bir sürecin olduğunu yaptıkları hataların sezon sonuna kadar sineye gömülerek camianın el ele vermesini istedi. Başkan Özcan Bahri Kaya yönetiminde yakalayacakları yeni bir ivme ile hedefe ulaşacaklarına inandığını belirterek herkesin desteğini istedi.

‘Olağanüstü hal ilan ediyoruz’

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspo Başkanı Fatih Özcan bugünden itibaren tüm camiadan isteğinin sezon boyunca yaptıkları hataları sezon sonunda söylemek üzere sineye gömerek bu takımı hedefe ulaştırmak için eleme vermek olduğunu söyledi.


Başkan Özcan dün Bahri Kaya ile düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada Ersin Küçükoğlu ve ekibine kulübe bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Özcan Serik maçından sonra aldıkları ayrılık kararının ardından acele etmek durumunda olduklarını çünki önlerinde çok kritik yedi maç kaldığını belirterek ‘Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar sonucunda bir kaç isim ile görüştük ve Çorumspor’un ağırlığını kaldırabilecek ve bize yön vereceğine inandığımız Bahri Kaya isminde karar kıldık.


Kendisi ile iki dakikalık bir telefon görüşmesi sonunda ücret bile konuşmadan kendisi görüşmeye gelmeyi kabul etti. Geçmişteki şampiyonlukları ve tecrübesi bizim için çok önemli ve anlamlı. Kendisi Zeytinburnuspor’u Süper lig, Giresunspor’u 1. lige, Gaziosmanpaşa’yı 1. lig, Diyarbakırspor’u Süper lig, Adanaspor’u Süper Lig, Şekerspor’u Süper Lige çıkardı 2018-190 sezonunda Yeni Çorumspor’u 2. lige çıkarmış bir hoca ile anlaştık inşallah diyebiliriz. Bu ekleme ile yedinci şampiyonluğu yaşayacağına yürekten inanıyoruz’ dedi.


Başkan Fatih Özcan camiadan kalan bu yedi maçlık periyotta destek istedi. Göreve başladıkları günden itibaren en iyiyi yapmak için çok çaba sarf ediyoruz. Bizlerde insanız hata yapıyoruz. Benim isteğim bugün bunların konuşulmaması. Bu hatalarımızı sezon sonunda söylemek üzere sinemize gömelim. Her şeyi sezon sonuna bırakalım. 2. lige giden yolda play-off yolunda büyük avantaja sahibiz. Bunu iyi değerlendirerek hedefe ulaşmak istiyoruz. Bunun içinde birlik olmak zamanı.


Ben taraftarlarımızdan bundan sonraki süreçte daha dikkatli olmalarını istiyorum. Serik karşısında seyircisiz bir maçın nasıl olduğunu bir kez daha gördük. Kalan bu kritik süreçde daha dikkatli olup takıma sahip çıksınlar onları motive etsinler inşallah bu yeni sinerji ile sezon sonunda hep birlikte sevineceğiz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 13:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

Fatih bey hiçbir yere gidemez.3 yıllığına geldi.Kredisi var.Bu yıl şampiyon olamasakta seneye oluruz.Hiçbir yere gidemez.O kadar.

Taraftar
Taraftar - 2 yıl Önce

Sezon sonu ŞAMPİYON olamasan bırak bu işi zaten FATİH ÖZCAN sözünde dur şampiyon olacak dedin olmasa gereğini yaparım dediğini unutma biz unutmadık çünkü öyle hatalar oldu ki hala da oluyor

Çorumspor
Çorumspor - 2 yıl Önce

Hoca göster meziyetini takım play Of’da zaten herşey hazır,senin hiçbirşeyle uğraşı can zaten sadece play Of’dan çıkarmak kaldı çok da şanslıymışın,sıkıntıları diğer gönderilen hocalar çekti ŞAMPİYON yap kaymağını sen yersin iyi de para almışım bildiğimiz beklentimiz de bu başarılar

Sadık arıbaş
Sadık arıbaş - 2 yıl Önce

Hoca göster meziyetini takım play Of’da zaten herşey hazır,senin hiçbirşeyle uğraşı can zaten sadece play Of’dan çıkarmak kaldı çok da şanslıymışın,sıkıntıları diğer gönderilen hocalar çekti ŞAMPİYON yap kaymağını sen yersin

Sedat hançer
Sedat hançer - 2 yıl Önce

Başkan FatihÖZCAN ihale işleri yapıyordu sanırım yemek,otopark gibi ama yöneticilik de pek başarılı DEĞİL oysa takım kurumsal olmalı yapmalı başarı o zaman gelir

SIRADAKİ HABER