‘Önce bütçe sonra transfer’

Çorum FK Başkanı Oğuzhan Yalçın kulübe ekonomik kaynak bulmak için üç büyük şehirde görüşmeler yapacak.

‘Önce bütçe sonra transfer’

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK Başkanı Oğuzhan Yalçın kulübe ekonomik kaynak bulmak için üç büyük şehirde görüşmeler yapacak.

Başkan Oğuzhan Yalçın, Ankara, İstanbul ve İzmir’de yapacağı görüşmelerde kırmızı siyahlı kulübün yeni sezon bütçesini oluşturmak için çalışmalar yapacağını söyledi.

Yalçın, yeni sezon bütçesini oluşturmadan hareket etmek istemediklerini bunun içinde yoğun şekilde sponsorluk anlaşmaları için temaslarının olduğunu belirterek ‘Yaptığımız görüşmeler ile kulübün devri, futbolcuların serbest kalmaması adına gerekli kaynağı oluşturarak bu sorunları çözdük. Sezon boyunca kulübün transfer dışındaki harcamaları içinde gerekli kaynakları oluşturduk. Şimdi tek önceliğimiz transfer için gerekli kaynağı bulmak. Bunun içinde Ankara, İstanbul ve İzmir’de bir dizi görüşmeler yapacağım. Bugün başlayacak bu çalışmalarımızın sonucunda oluşturacağımız bütçe ile önümüzdeki hafta başından itibaren teknik direktör ve futbolcu transferleri konusunda gerekli görüşmelere başlayacağız. Her zaman söylediğim gibi bizim önceliğimiz kurumsal bir kulüp olmak ve kesinlikle kulübü borçlandırmamak. Yapacağımız çalışmalar sonucunda oluşturacağımız bütçeye göre yeni sezon transfer politikasını belirlelemek. Ülke ekonomisinin durumu ortada tüm kulüpler temkinli hareket ediyor. Bizde bu doğrultuda oluşturacağımız bütçeye göre yeni sezon hedefini oluşturacağız. Camiamız rahat olsun gecikme yok. Bu hafta yapacağımız çalışmalar sonucunda transfer bütçemizi oluştaracağız ve önümüzdeki hafta başından itibaren teknik direktör ve transfer konusunda gerekli adımları atacağız. Bunun içinde önümüzü görmemiz gerekiyor’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇrmFk
ÇrmFk - 2 ay Önce

Ne saçma işler, kulüpte ne TD belli nede doğru düzenli takım iskeleti.. Umarım düzgün bir yapıya devredilir

Sezer
Sezer - 2 ay Önce

Şimdilik 1 tane de olsa adam akıllı transfer yapında taraftara güven gelsin.Taraftar da malesef hayal kırıklığı ve karamsarlık hakim.

Sait çölcü
Sait çölcü - 2 ay Önce

GELİYORUZ 3. Liğ BEKLE BİZİ..

Şehr-i Müdafaa 1967
Şehr-i Müdafaa 1967 - 2 ay Önce

Yönetim kaynak arayışında her biri ayrı ayrı emek sarfediyor yapılan yorumlara bak AH ÇORUM AH.

SIRADAKİ HABER