Sekiz futbolcu ile yollar ayrıldı

Yeni Çorumspor’da sezon içerisinde süresiz kadro dışı bırakılan Emre Gemici, Nizamettin Emirhan Kılıç, Fahri Eren Pamuk ve Doğukan Özçimen ile birlikte Samet Cantürk, Akın Karaaslan, Fatih Ergen ve Emrah Kaya ile yolların ayrıldığı açıklandı.

Sekiz futbolcu ile yollar ayrıldı

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor’da sezon ortasında süresiz kadro dışı bırakılan dört futbolcu ile birlikte dört yeni isim ile daha yollar ayrıldı. Kırmızı Siyahlı Yönetim devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için yaptığı değerlendirme sonucunda sezon ortasında süresiz kadro dışı bırakılan Emre Gemici, Nizamettin Emirhan Kılıç, Fahri Eren Pamuk ve Doğukan Özçimen ile yollar ayrıldı.


Kırmızı Siyahlı yönetim Adliyespor maçından sonra yaptığı değerlendirme sonucunda ise savunmada Samet Cantürk, Akın Karaaslan, orta sahada Fatih Ergen ve kanat oyuncusu Emrah Kaya ile yollar ayrıldığı açıklandı.


Kulüpten yapılan yazılı açıklamada sekiz futbolcu ile yolların ayrıldığı belirtilerek bugüne kadar kulübe yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür edildi ve bundan sonraka yaşamları ve futbol hayatlarında başarılar dileğinde bulunuldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Emrah kaya iyiydi.Neden yolladınız.Hata etmişsiniz.

SIRADAKİ HABER