Sinan Kurumuş da Tarsus’da

Çorum FK ile geçen sezon grupta gol krallığını kazanan Sinan Kurumuş yeni sezon için kırmızı siyahlı takımın muhtemel rakiplerinden Tarsus İdman Yurdu ile anlaştı.

Sinan Kurumuş da Tarsus’da

Çorum FK ile geçen sezon grupta gol krallığını kazanan Sinan Kurumuş yeni sezon için kırmızı siyahlı takımın muhtemel rakiplerinden Tarsus İdman Yurdu ile anlaştı.

Yeni sezon için çok iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen bir çok transfer yapan Tarsus İdman Yurdu takımı dün Sinan Kurumuş transferinide açıkladı. Kulüpten açıklamanın yapılmasının ardından ise golcü futbolcu kendi hesabından yaptığı paylaşımda ‘Şova hazır mısınız, büyük Tarsus yürüyüşünde bende varım’ dedi.

Sarı Lacivertli takım daha öncede geçen sezon Çorum FK formasını giyen Cengiz Ötkün’ü kadrosuna katmıştı. Sinan Kurumuş’un Çorum FK ile bir sezon daha sözleşmesi devam etmesine karşın anlaşmasında olan 500 bin lira getirir gider maddesini kullanarak Tarsus İdman Yurdu’na transferini yaptı.

Sinan Kurumuş’a Tarsus İdman Yurdu takımının yaklaşım 2 milyon lira civarında bir ücret verdiği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Üç hilala cevap
Üç hilala cevap - 5 ay Önce

Başkan gerekeni yapıp bu takımı bir üst lige çikaracaktır.Sabirlı olup başkanin yaninda olalım.Bizi istemeyeni bizde istemeyiz.Sinana güle güle.Bu sehri cok arar.

Soner kapçı
Soner kapçı - 5 ay Önce

Elindeki en iyi futbolcuyu bırak sonra şampiyon yapacam diyorsun,sen elindeki en iyileri sat bizle taraftarlarlarımızla alay mı ediliyor ya..

Can
Can - 5 ay Önce

Doğru yazmış üç hilal rumuzlu Kardeşimiz şampiyonluk gelecekse kaliteli adamlarla gelir 2.liğin en golcü oyuncusunu gönderiyorsun ŞAMPİYONLUĞA oynuyorum diyorsun,gülünç bir durum…

Üç hilal
Üç hilal - 5 ay Önce

FATİH ÖZCAN ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAM OLACAM DİYORSUN ELİNDEKİ EN İYİ ADAMLARI GÖNDERİYORDUN BÖYLEMİ ŞAMPİYON OLACAN VAY FATİH VAY YÖNETİCİLİK BAŞKANLIK DÜZEYİ BURADA ÇIKAR İŞTE ANLAŞACAN GÖNDERMİCEN BEN ŞAMPİYON OLACAM DİCEN HÖNLÜNÜ EDECEN GEREKİRSE O AYARDA 3-4 TANE OYUNCU ALACAN FATİH BEY ANLADIZ SANIRIM …

SIRADAKİ HABER