Yağmur altında çalıştılar

Yeni Çorumspor yarın evinde oynayacağı play-off yarı final ilk maçının hazırlıklarını dün yağmur altında yaptığı taktik çalışma ile sürdürdü.

Yağmur altında çalıştılar

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor yarın evinde oynayacağı play-off yarı final ilk maçının hazırlıklarını dün yağmur altında yaptığı taktik çalışma ile sürdürdü.
Kırmızı Siyahlı takımın Tesis 1 nolu sahasındaki bu çalışmasına tüm futbolcular katıldılar. Teknik Direktör Bahri Kaya yönetimindeki bu çalışma ısınma hareketleri ile başladı ardından yarı alanda taktik çalışma ile devam etti. Teknik Heyet çalışmanın son bölümünde ise kanat varyosyanı yaptırdı. 

Kocaelispor’un artıları ve eksileri konusunda sık sık çalışmayı durdurarak uyarılarını sürdüren Bahri Kaya özellikle kanat toplarında savunma oyuncularından rakibe yakın olmalarını ve boş alan bırakmamalarını istedi.
Yağmur altında olmasına karşın tempolu geçen çalışmada futbolcuların morallerinin yerinde olduğu gözlendi. Kırmızı Siyahlı takım zorlu maçın hazırlıklarını bugün sabah saatlerinde yapacağı ter idmanı ile tamamlayacak ve ardından tesislerde maç saatini bekleyecek.

Hakem MHK’nin genç prenslerinden

Yeni Çorumspor ile Kocaelispor arasında yarın oynanacak 3. lig 3. grup play-off yarı final ilk maçını İzmir bölgesi genç hakemi Direnç Tonusluoğlu yönetecek.
İki yıl önce Bölgesel Amatör Lig’de görev yaparken bir sezonde iki kez klasman çıkarak B Klasmana yükselen ve bu sezon 2. ligde zorlu maçlarda düdük çalan Direnz Tonusluoğlu MHK tarafından 3. lig play-off maçında görevlendirildi. Genç hakem ilk kez Çorum’da düdük çalacak.
Maçta yardımcı hakemler ise İzmir’den Uğur Erdoğan ve Uğur Önay, Maçın dördüncü hakemi ise Aydın’dan Eren Özyemişcioğlu. Maçta gözlemci olarak ise Ali Uluyol görev yapacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER