Yeni Çorumspor'un ana sponsoru 'Ahlatcı' oldu

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan göğüs reklamı sponsoru olarak Ahlatçı Holding ile 1 milyon 500 bin liraya Ahmet Ahlatçı ile anlaştıklarını söyledi.

Yeni Çorumspor'un ana sponsoru 'Ahlatcı' oldu

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan göğüs reklamı sponsoru olarak Ahlatçı Holding ile 1 milyon 500 bin liraya Ahmet Ahlatçı ile anlaştıklarını söyledi. Özcan bunun yanı sıra kulübe sabit gelir kaynakları oluşturacak bir çok projenin alt yapısını hazırlayan Ahmet Ahlatçı’nın kulübün gelecek yıllarını garanti altına alacak bir çok adım attığını belirterek kendisine verdiği destekten daha çok Çorumspor’a zaman ayırdığı ve çalıştığı için tüm camia adına teşekkür etti.

Çorumspor’un artık marka olduğunu bu markaya zarar verecek söylemlerden kaçınılmasını isteyen Başkan Özcan ‘Bu başlangıcın ardından deplasman, kamp, malzeme ve diğer sabit giderler için sponsorluk yapacak işadamlarımızı bekliyoruz. Bizde bu sponsorluklar karşısında onların reklamını yapacağız. Kimseden karşılıksız para istemiyoruz’ dedi. Başkan Özcan Belediye’den de para istemediğini sadece stad ve tesis için eleman desteğinin çok önemli olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
uğur yıldırım
uğur yıldırım - 1 yıl Önce

Sayın Ahlatcıyı memleketine yaptıgı katkılarından dolayı tesekkür eder .Hamoglu ve sinpas grub tan da aynı özveriyi bekliyoruz .Belediyemiz su ve corumgaz faturalara cuzi bir tutar ilave edebilir aslın corumspor a gelir icin.

oguz demir
oguz demir - 1 yıl Önce

dağ fare doğurdu.rakam çok komik

Çorumlu
Çorumlu - 1 yıl Önce

Vatandaşın cebinden çıkacak para yine su ve çorumgaz faturalarından bu nasıl düşünce ya şu ekenomik krizde yazık değilmi böyle bir düşünce nasıl olur zorlamadır bu şikayet çok olur

Köy imamı
Köy imamı - 1 yıl Önce

Uğur Yıldırım;Çok meraklıysanız siz ve sizin gibi düşünenler istediğiniz desteği verebilirsiniz.Millet geçim derdinde

corum yatırım
corum yatırım - 1 yıl Önce

Çok gerekliydi. Bu girişim çorumu geliştirir. Allah aşkına bu anlatci corum için ne yaptı? Hastane yaptı devlete sattı yurt yaptı devlete sattı avm yaptı işler tikirinda. Hangisini yapıp hibe yaptı. Türkiye sıralamasına göre en zenginlerdenmis tamam coruma ne yaptı? Yol mu hastane mi okul mu yaptı sanayi için bi şey mi yaptı?

Corumlu
Corumlu @corum yatırım - 1 yıl Önce

Dogru diyosun ahlatci nin isi yok gucu yok senin evini gecindirecek degil mi? Sonrasinda nasil yağlarsın adami. O kadar arkasindan atıyorsan soguktan korunmak icin avm ye gitmeyeceksin kalorifer yakip hastaneyi kullanmayacaksin.

@Corumlu
@Corumlu - 1 yıl Önce

Komiksin hastaneyi hibe mi etti? devletin hastanesi!!! Doğalgazı hayrına mı dağıtıyor cidden komiksiniz. Benim için değil, ki ihtiyacım da yok, çorum için yapsın. Bolu gibi batman gibi diğer iller gibi.. Ahlatcı çorumda cebini doldurmaktan başka ne yaptı? Ayrıca sizin gibi de yağcı da değilim :)) Düşündükçe gülüyorum hastaneyi kullanmayacakmışım sanane kardeşim benim vergim. Doğalgazı açmayacakmışım sanane kardeşim beni param. Dediğim gibi dedikleriniz sizin çenenizi yorar adamın cebini doldurur. Allah daha çok versin. O da spora versin.

SIRADAKİ HABER