Yeni Çorumspor’un ilk imzaları alt yapıdan

Dün isim değişikliği sonunda Yeni Çorumspor olarak tescil edilen kırmızı siyahlı kulüp ilk imzaları alt yapıdan iki genç isim 2001 doğumlu sol kanat oyuncusu Nurican Zorlu ve stoper Nafican Yardımcı’ya attırdı. Başkan Fatih Özcan gençlerin sayısının artmaya devam edeceğini söyledi.

Yeni Çorumspor’un ilk imzaları alt yapıdan

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor’da ilk imzalar alt yapıdan iki genç tarafından atıldı. Dün Çorum Belediyespor ismini Yeni Çorumspor olarak değiştiren kırmızı siyahlı kulüp yönetimi alt yapıdan Nurican Zorlu ve Nafican Yardımcı’yı profesyonel yaparak A takıma aldı.


Çorum Belediyespor Başkanı Fatih Özcan üç yıllık bir proje ile yola çıktıklarını bu yolda kadroyu gençleştirme ve daha fazla Çorumlu futbolcuya forma vermek olduğunu belirterek ‘Son haftalarda kadromuzdaki gençler forma giymeye başladı ve performansları ile büyük beğeni topladılar.


Biz ligden düştüğümüzde değil şampiyonluk hedefi ile devam ederken bu gençlerimize güveneceğiz ve onlara forma vereceğiz. İki haftadır 19 laşındaki gencimize bu şehrin sorumluluğunu yüklüyoruz ve çıkıyor aslanlar gibi mücadelesini veriyor. Bu sayıyı artırmak adına bu iki gencimizi daha alt yapıdan profesyonel kadroya dahil ettik. Bizler onları güveniyoruz çünki onlar bu kulübün geleceği’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 10:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif
Arif - 2 yıl Önce

Antrenmana almak sorun değil beyler OYNATACAN OYNATACAN gerekirse kötü oynarken bile ısrar edecen OYNATACAN sembolik fotoğraf çektirmicen takipçisi olacağız bakalım oynatılacakmı

SIRADAKİ HABER